Przerywana praca silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

moscov
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sob lut 11, 2006 17:58
Lokalizacja: Mikolajki
Kontakt:

Przerywana praca silnika

Post autor: moscov » ndz kwie 08, 2007 08:35

Witam forowiczow!!

Mam taki problemik jak rano odpalam golfa to mi przerywa i szarpie. Wiec co obstawiacie : swiece, kopulka, palec czy przewody wysokiego napiecia???

pozdrawiam!!
Ostatnio zmieniony ndz kwie 08, 2007 18:53 przez moscov, łącznie zmieniany 1 raz.



kley

Post autor: kley » ndz kwie 08, 2007 10:01

czujnik temperatury albo w/w :)



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » ndz kwie 08, 2007 14:51

moscov pisze:Wiec co obstawiacie : swiece, kopulka, palec czy przewody wysokiego napiecia???
Zaczynamy obstawiać od przewodów WN. A tak wogóle kiedy ostatni raz jakieś świece wymieniałeś?


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
Dzaba83
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: sob sie 26, 2006 08:59
Lokalizacja: Ostrow wlkp
Kontakt:

Post autor: Dzaba83 » ndz kwie 08, 2007 22:59

ja mialem to samo po 2 mies po zakupie goferka zaczał mi lekko szarpac objechałem wszystkich mechanikow kazdy cos innego chcial naprawiac ( guma pod wtryskiem , wtryski , i cos tam jeszcze )

zaplacilem 20 zł za ustawienie zaplonu niby to mialo byc przyczyna i lipa nic sie nie polepszyło

wiec sam z siebie wymienilem swiece i kabelki ( w zadnym warsztacie nikt o to nie pytal kiedy byly wymieniane ) po wymianie bylo git po przejechaniu 1 tys km znow zaczeło przerywac i szarpac nie szlo ujechac na 1 km :( podlaczylem pod kompa - zadnych bledow wiec wziolem sie za wymiane palca i kopułki i jak palcem odjał przejechałem juz 7 tys przez 6 mie i zadnego szarpniecia

wiec polecam wymienic swiece, kable , palec i kopułke ( palec i kopułka sprawy groszowe )


posłużę Vagiem

moscov
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sob lut 11, 2006 17:58
Lokalizacja: Mikolajki
Kontakt:

Post autor: moscov » pn kwie 09, 2007 09:36

Swiece niedawno byly wymieniane jakies trzy miesiace temu, chyba trzeba wymienic palec i kopulke oraz przewody. Mi tez mechanicy chcieli juz robic cuda ale wole najpierw sprawdzic na forum.

Kiedys mialem przypadek ze ciekl mi olej kolo rozrzadu i sciekal po uszczelce glowicy. Pojechalem do mechanikow no i werdykt brzmial ze poszla uszczelka pod glowica i kazdy spiewal sobie razem z czesciami szlifem i planowaniem 400zl. Wiec poradzillem sie na forum i okazalo sie zo to simering na wale rozrzadu za wymianke dwoch i ustawienie rozrzadu zaplacilem 100zl. Brakuje nam dobrych mechanikow ale zawsze jest forum ;)
pozdrawiam



Awatar użytkownika
Dzaba83
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: sob sie 26, 2006 08:59
Lokalizacja: Ostrow wlkp
Kontakt:

Post autor: Dzaba83 » pn kwie 09, 2007 11:18

dokladnie brak dobrych mechanikow :/ ja zawsze wole objechac kilka warsztatów i posluchac co kazdy ma do powiedzenia.

na forum jestem od niedawna takze w jakich kolwiek watpliwosciach lepiej sie tutaj pytac :)


posłużę Vagiem

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości