problem z oświetleniem deski

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

fredy1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 10:16
Lokalizacja: Wielkopolskie

problem z oświetleniem deski

Post autor: fredy1 » śr mar 14, 2007 22:35

witam mam takie zapytanie od jakiegos czasu jak wlaczam swiatla to wszystko sie zapala prawidlowo oprocz deski rozdzielczej tzn jak szybko wylacze i wlacze swiatla raz jeszcze to deska miga i gasnie czasem sie zapali i jest ok a przewaznie sie nie zapala wiem ze to raczej przelacznik a konkretnie to co odpowiada za rozjasnianie i przyciemnianie oswietlenia deski czy da sie to jakos przerobic na krotko albo naprawic przelacznik ?? w razie w jesli ma ktos przelacznik swiatel do golfa 3 to jaka cena i kupie. i jeszcze jedno chce zmienic oswietlenie deski bo mam pomaranczowe i nie swieca wszystkie zarowki chyba 2 sa przepalone a chcialbym zeby deska swiecila mi na zielony kolor jak w nowszysch golfach 3. jakie zarowki kupic i gdzie czy moglby ktos powiedziec dokladnie lub podeslac link np do allegro gdzie kupic takie zarowki z gory dziekuje i pozdrawiam



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » śr mar 14, 2007 22:46

jesli chodzi o zmaianę oświetlenia możesz zamówic na allegro listwe LED np niebieska ja tak mam lub inne kolory żarówek (diód led ) jest szeroka gama kolorów diód a;le jeszez lepszy efekt przy zmianie koloru można uszyska c zmieniając tarcze (nakładki na tarcze zegarów )
fredy1 pisze:do golfa 3 to jaka cena i kupie.
na alllegro widziałem za 50zł

[ Dodano: Sro Mar 14, 2007 21:47 ]
http://vw2.info/vwforum/oslicznik.html



fredy1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 10:16
Lokalizacja: Wielkopolskie

Post autor: fredy1 » śr mar 14, 2007 23:09

super dziekuje za info:) pozdrawiam a zmieniajac temat mam jeszcze 1 pytanko dalem auto do naprawy mechanik powymienial mi i porobil co mu napisalem i stukalo mi w lewym przednim kole wiec niby zrobil ale stwierdzil ze tuleja we wahaczu jest do wymiany ale nie moze odkrecic sruby bo jest skrzywiona a jak ja urwie to bede mial caly wozek do wymiany. mial racje czy sciemnial i jesli tak to czy mozecie mnie jakos nakierowac lub pokazac na przykladowym foto o co chodzi bo nie chcialbym zostac nabity w butele. a pozatym to i tak stuka a jeszcze do tego jak zmieniam biegi i gwaltownie dodaje gazu to czuje jakby auto wozilo mnie po drodze tak jakby kola same zmienialy trajektorie drogi jakby same skrecaly raz w lewo raz w prawo???? pomozcie prosze



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 464 gości