[MK3] "Mokry wtryskiwacz"

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

limal
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: pn paź 30, 2006 11:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

[MK3] "Mokry wtryskiwacz"

Post autor: limal » pn gru 04, 2006 01:06

Witam!
Jakiś czas temu zauważyłem wyciek przy lewym skrajnym wtryskiwaczu .Zauważyłem że wycieka paliwo z... no właśnie. Z tego wtryskiwacza wystaje coś jakby zaślepiony cienki przewód gumowy, i właśnie z niego wycieka paliwo. W związku z tym mam pytanie czy ten wtryskiwacz jest już do wymiany?
Pozdrawiam !
Ostatnio zmieniony pn gru 04, 2006 12:00 przez limal, łącznie zmieniany 1 raz.



pawełwicek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 21, 2006 01:46
Lokalizacja: głuszyna
Kontakt:

Post autor: pawełwicek » pn gru 04, 2006 01:43

No cos ty wtryskiwacz jest dobry !!!! te przewodziki o których mówisz to są od przelewu nadmiernej ilosci paliwa z wtryskiwaczy !!
wez ten przewud gumowy sciągnij one są poprostu nakładanetylko musisz mocno pociągnąc Jak zdejmiesz to zobacz co i jak morze jest naderwany czy cos jak niemasz pewnosci co jest to utnij go z 1 centymetr wiesz tak zeby nie był za krótki a jak nie to w sklepie kupisz za 5 zł nie jedz z tym do mechanika bo cie wykasóje za 2min roboty moze z 50 zł a sam sobie porzdzisz bez problemu pozdro napisz jak zrobisz pozdro

[ Dodano: 04 Gru 2006 00:49 ]
sory zle przeczytałem to jest zaslepka prawdopodobnie bedziesz musiał ją wymienic w sklepie bez problemu kupisz morze za 1.50 zł one terz są nakładane tak samo jak te węrzyki to sie nazywa zaslepka wtrysku na necie kosztóje 2.0 zł http://www.automotosklep.pl/witryna_in.htm


paweł

zakrzes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn mar 13, 2006 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zakrzes » pn gru 04, 2006 15:44

Dokladnie tak!

Ja ostatnio troche sie przerazilem bo przejechalem 120km i zaczelo mi smierdziec ropa w samochodzie - caly silnik zalany byl ropa (!). Okazalo sie ze tego dnia rano uszkodzilem troche te wezyki (przelewy) podczas wymiany swiec zarowych.

Kupilem wiec w najblizszym sklepie 0,5m przewodu, pocialem na 3 kawalki, wymienilem i problem z glowy.

Pozdrawiam



limal
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: pn paź 30, 2006 11:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: limal » pn gru 04, 2006 17:47

Wężyk wymieniony, jest w porządku.
Wymiana tego wężyka to rzeczywiście banalna rzecz, ale jak ktoś ma takie pojęcie o silnikach wysokoprężnych jak ja ,czyli zero, to nawet najprostsza rzecz urasta do sporego problemu.
Dziękuję za wyrozumiałość i wskazówki .
Pozdrawiam !



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości