wycierajacy sie fotel mk3 GTI-jak zaradzic?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pakob
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: śr cze 01, 2005 14:10

wycierajacy sie fotel mk3 GTI-jak zaradzic?

Post autor: pakob » czw wrz 28, 2006 00:03

Witajcie To zapewne problem wiekszosci uzytkownikow mk III z kubelkowymi fotelami.Otoz dosyc intensywnie wyciera sie lewa krawedz fotela kierowcy-ja wygrzebujac sie z fotela jakos tak dziwnie siadam ze gabka przy siedzisku jakos sie zapadla - a golfik byl rok temu extra Co radzicie - moze jakies pokrowce szyte na miare bo te zwykle to sie nie nadaja do kubelkow.Jak sobie z tym poradzic bo jezdze przewaznie sam i moj fotel zuzywa sie wyraznie szybciej niz pozostale A moze ktos z LUBLINA lub okolic zna fachowca ktory szyje pokrowce i cos pomoze?



Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » czw wrz 28, 2006 00:45

Ja w Audi mam kubełki (identyczne jak w MK1 GTI, chyba też w MK2. Przetarło mi się na oparciu i poejchalem do gościa od skór. Zrobił mi małą skórzaną łatkę (siedzenia w welurze) nie wygląda to źle :)
Możesz też zdjąć tapicerkę i coś podłożyc. To jest jakoś tak, ze ta twarda gąbka się przeciera na elementach konstrukcji fotela jak. Kiedy przetrze się całkeim to juz niszczy się sam materiał. Tak było u mnie.



vw_gt91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 10:51
Lokalizacja: Dzierzgoń
Kontakt:

zeby nie bardziej:)

Post autor: vw_gt91 » czw wrz 28, 2006 08:34

bardziej sie podnosimy przy wysiadaniu. I sie nic nie przeciera-chyba najlatwiej zapobiec :bigok: pozdro



Awatar użytkownika
piotrek1313
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lip 30, 2005 09:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: wycierajacy sie fotel mk3 GTI-jak zaradzic?

Post autor: piotrek1313 » czw wrz 28, 2006 11:44

pakob pisze:Witajcie To zapewne problem wiekszosci uzytkownikow mk III z kubelkowymi fotelami.Otoz dosyc intensywnie wyciera sie lewa krawedz fotela kierowcy-ja wygrzebujac sie z fotela jakos tak dziwnie siadam ze gabka przy siedzisku jakos sie zapadla - a golfik byl rok temu extra Co radzicie - moze jakies pokrowce szyte na miare bo te zwykle to sie nie nadaja do kubelkow.Jak sobie z tym poradzic bo jezdze przewaznie sam i moj fotel zuzywa sie wyraznie szybciej niz pozostale A moze ktos z LUBLINA lub okolic zna fachowca ktory szyje pokrowce i cos pomoze?
Slusznie zauwazyles - "wyciera sie lewa krawedz fotela kierowcy", czyli tylko jedno miejsce :) Trzeba tylko jakos to wzmocnic (= tapicer albo zreczne rece :) ) i pokrowce mozna sobie podarowac :bigok: Tym bardziej, ze chyba nie miales jeszcze do czynienia z pokrowcami :chytry: Nie wiem kto wymyslil te ustrojstwa - nie sposob to dopasowac, zsuwa sie na wszystkie strony, trzymanie plecow zerowe (w porownaniu ze standardowym welurkiem) a w dodatku nedznie wygladaja :grin: Cena takiej przyjemnosci to gdzies 100-200 zl, ale wg mnie lepiej wydac parenascie/paredziesiat zl na tapicera niz babrac sie w pokrowce :bigok:

Pozdrawiam i zycze udanego wyboru :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 254 gości