Do świąt daleko, a tu choinka:)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bartejg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 28, 2006 15:40
Lokalizacja: Piotrków
Kontakt:

Do świąt daleko, a tu choinka:)

Post autor: bartejg » pt wrz 15, 2006 07:31

Witam. Tak z ciekawości, mieliście u siebie coś takiego, że po włączeniu świateł awaryjnych mrugają postojowe?? a w momencie wrzucenia np. lewego kierunkowskazu mruga tylna PRAWA postojowa?? :D Jakoś z tym się myślę uporam, ale chyba jest z trochę dłubania??



Awatar użytkownika
Trochim
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 517
Rejestracja: wt sie 17, 2004 13:22
Lokalizacja: betonów
Kontakt:

Post autor: Trochim » pt wrz 15, 2006 07:41

sprawdź mocowanie masy do karoserii, zazwyczaj jak jest słaby styk to tak powstaja choinki :D


Nissan Patrol K160

bartejg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 28, 2006 15:40
Lokalizacja: Piotrków
Kontakt:

Post autor: bartejg » pt wrz 15, 2006 08:02

hm, nie wiem czy to wina masy?? jak za którymś tam razem przekręcałem kluczyk na "zapłon" to siuę zaczęła świecić kontrolka kierunków, ale ciągłym światełkiem, i tak zostało:( a przy okazji zabrało pozostałe światła: mijania i postojowe:) tak więc jest to dość rozwojowy problem, ciekawe co jeszcze wyskoczy "przy okazjii":)



barca90
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: sob lis 26, 2005 11:46
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Post autor: barca90 » pt wrz 15, 2006 08:07

bartejg pisze:hm, nie wiem czy to wina masy
to jest napewno wina masy. Sprawdz w tylnej lewej lub prawej lampie. U mnie było że w panelu plastik sie zesmażył(chyba od ciepła żarówki) i robiła sie dyskoteka. Na 100% sprawdz tylne lampy tam powinna być przyczyna. Było także sporo postów na ten temat. Włacz wyszukiwanie i napewno znajdziesz rozwiązanie. A jak nie to daj elektrykowi 50 zeta i Ci to naprawi. Pozdrowienia.



bartejg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 28, 2006 15:40
Lokalizacja: Piotrków
Kontakt:

Post autor: bartejg » pt wrz 15, 2006 08:18

Okis, Txh Panowie, zaczęło poprawnie działać:)



Awatar użytkownika
tomogolf2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1172
Rejestracja: wt maja 30, 2006 07:12
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Post autor: tomogolf2 » pt wrz 15, 2006 09:36

Ale zobacz jescze czy dobrze siedza przekazniki , bo miałaem podobna akcje i 1 przekaznik był nie do końca wsadzony i sie zgrzał i powstała "choinka" :)


Moj Fire & Ice TDI

KUPIE TYLNA ŁAPE SILNIKA SYNCRO MK3 PASSAT B4!!

bartejg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 28, 2006 15:40
Lokalizacja: Piotrków
Kontakt:

Post autor: bartejg » sob wrz 16, 2006 08:02

Solution: Masa w bagażniku przy lampach poprawiona, styki przekaźników w porządku, niechcący zrobiłem też masę przednich reflektorów, i teraz jest już bajecznie: :) Miłego dnia:)



RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: RobertP » sob wrz 16, 2006 22:13

bartejg pisze:Solution: Masa w bagażniku przy lampach poprawiona, styki przekaźników w porządku, niechcący zrobiłem też masę przednich reflektorów, i teraz jest już bajecznie: :) Miłego dnia:)
przy choinkach masa a właściwie jej brak lub słaby styk jest najczęstszą usterką podobnie jak w gniazdach czy wtyczkach do lawet przyczep itd... :-)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 347 gości