Zablokowane radio MCD.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
grzechotek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 21:24
Auto: Golf MK6
Silnik: BSE

Zablokowane radio MCD.

Post autor: grzechotek » ndz sty 13, 2019 14:13

Wymieniałem akumulator i trzeba było wpisać kod do radio. Ja myślałem, że znam kod na pamięć, ale jednak nie znałem. Wpisałem kod trzy razy źle i teraz pisze: "SAFE Code lock active 1h". Odczekałem godzinkę a nawet jeden dzień i dalej to pisze, nie da się nic zrobić. Co mogę jeszcze zrobić ? Czy już radio zablokowane całkowicie ?



riccardoa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1381
Rejestracja: czw mar 22, 2012 09:50
Lokalizacja: WOT
Auto: Bora
Silnik: ARL

Re: Zablokowane radio MCD.

Post autor: riccardoa » ndz sty 13, 2019 14:24

grzechotek pisze:
ndz sty 13, 2019 14:13
Wymieniałem akumulator i trzeba było wpisać kod do radio. Ja myślałem, że znam kod na pamięć, ale jednak nie znałem. Wpisałem kod trzy razy źle i teraz pisze: "SAFE Code lock active 1h". Odczekałem godzinkę a nawet jeden dzień i dalej to pisze, nie da się nic zrobić. Co mogę jeszcze zrobić ? Czy już radio zablokowane całkowicie ?
Czekałeś w samochodzie czy w domu?Czekasz godzinę z włączonym zapłonem i radiem,aż zmieni się komunikat na wyświetlaczu radia.



Awatar użytkownika
grzechotek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 21:24
Auto: Golf MK6
Silnik: BSE

Re: Zablokowane radio MCD.

Post autor: grzechotek » ndz sty 13, 2019 18:34

Nie czekałem z włączonym zapłonem, radio ma podtrzymanie i myślałem, że to wystarczy. Spróbuję jutro.
Gdzieś czytałem, że można do komputera wpisać kod od radio i gdy braknie prądu to po ponownym załączeniu sam sobie pobierze. Tylko nie wiem gdzie i czy można do mojego golfa bez canu to zrobić. Może ktoś coś wie na ten temat ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości