[mk4] Przepływomierz a tryb awaryjny?

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

marqs85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 16, 2010 22:35

[mk4] Przepływomierz a tryb awaryjny?

Post autor: marqs85 » śr lip 25, 2018 17:00

Witam, mam taką sytuację, Golf 2.0 APK z LPG w automacie, pali mi 18-19l lpg po mieście przy delikatnej jeździe. Kable, świece wymienione, instalacja LPG nowa, sonda 1 nowa i bez zmian.
Pod lupę wziąłem przepływomierz i tu sprawa wygląda następująco, na vag-comie pokazuje na wolnych obrotach wartość ok. 4-4,5 g/s, nie miałem za bardzo możliwości zrobienia logów ale taki przejazd udało mi się zlogować http://vaglogi.pl/log-003_6utPDI.html .
Dzisiaj sprawdziłem ją jak wygląda kwestia wypięcia jej na odpalonym silniku i tu ku mojemu zdziwieniu kontrolka Check nie zapala się, przy odpięciu czuć takie szarpnięcie silnikiem ale uwaga na odpiętej przepływce nadal komp wskazuje wartości 4-4.5g/s . Sprawdziłem w sharanie 1.8T i po odpięciu przepływki wartość jest 0.00 g/s. Co jest grane?
Macie jakieś pomysły?

Sprawdziłem właśnie wartości na poszczególnych przewodach w kostce 5 pinowej przeplywki i wygląda to tak że liczac od lewej na :
1 przewodzie jest 1.48V
2 przewodzie jest 0V
3 przewodzie jest 0V
4 przewodzie jest 7.51V
5 przewodzie jest 1.65V

Na 4 przewodzie powinno być 12V?

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości