GOLF IV Problem z zamknieciem drzwi pasażera

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

GolfIVSILVER
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 22, 2017 11:18

GOLF IV Problem z zamknieciem drzwi pasażera

Post autor: GolfIVSILVER » ndz sty 22, 2017 11:28

Mam problem odnosnie zamknięcia drzwi pasażera ,jak chce je sie zamknąć nie załapują kiedyś miałem podobny problem w jezdzie do pracy ale po jakims czasie sie to na prawiło gdy zamykam samochód wszystkie drzwi sie zamykają a te od pasazera nie ,nie wiem co mam z tym zrobić czyżby jakaś wilgoć czy jakies uszkodzenie? nic nie załapuje zamkniecie a jazda z otwartymi drzwiami lub przywiązanymi nie wchodzi w role :)Prosze o pomoc



Awatar użytkownika
ROBAL_26
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 734
Rejestracja: ndz lip 20, 2014 18:50
Lokalizacja: Karsibór k.Wałcza

GOLF IV Problem z zamknieciem drzwi pasażera Pilne

Post autor: ROBAL_26 » ndz sty 22, 2017 14:00

GolfIVSILVER, sprawdź na początek przewody w gumowej harmonijce między słupkiem a drzwiami jak i u kierowcy tak i przy tych co się nie chcą zamykać , jeżeli przewody będą całe to problem leży w zamku .ok :bigok:


Był ATD 101KM 240NM jest ARL+ 185KM 371NM

riccardoa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1381
Rejestracja: czw mar 22, 2012 09:50
Lokalizacja: WOT
Auto: Bora
Silnik: ARL

GOLF IV Problem z zamknieciem drzwi pasażera Pilne

Post autor: riccardoa » ndz sty 22, 2017 14:16

ROBAL_26 pisze:GolfIVSILVER, sprawdź na początek przewody w gumowej harmonijce między słupkiem a drzwiami jak i u kierowcy tak i przy tych co się nie chcą zamykać , jeżeli przewody będą całe to problem leży w zamku
GolfIVSILVER pisze:nic nie załapuje zamkniecie a jazda z otwartymi drzwiami lub przywiązanymi
Z tego wynika,że nie chodzi o elektryczne zamykanie/ryglowanie,tylko mechaniczne czyli język zamka jest cały czas w pozycji otwartej nie łapie za uchwyt.Tak jakby się przyblokował język zamka lub linka.



GolfIVSILVER
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 22, 2017 11:18

Re: GOLF IV Problem z zamknieciem drzwi pasażera Pilne

Post autor: GolfIVSILVER » ndz sty 22, 2017 14:37

Była chyba wilgoć w środku,ponieważ suszarką suszyłem i zostawiłem na godzine ,i problem znikł jak na razie ,czyżby przymarzło coś ttam czy wilgoć nie wiem sam



riccardoa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1381
Rejestracja: czw mar 22, 2012 09:50
Lokalizacja: WOT
Auto: Bora
Silnik: ARL

GOLF IV Problem z zamknieciem drzwi pasażera Pilne

Post autor: riccardoa » ndz sty 22, 2017 14:50

GolfIVSILVER pisze:,czyżby przymarzło coś ttam
Możliwe.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 155 gości