szczyrkanie w desce rozdzielczej

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
patryk50cc
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 18:26

szczyrkanie w desce rozdzielczej

Post autor: patryk50cc » wt maja 19, 2015 06:36

Witam! mam problem i nie wiem co to moze byc. Moze ktos z was sie juz spotkał z tym problemem. chodzi o to ze rano codziennie jak wracam z pracy to okropnie szczyrka mi cos tak jak by w desce rozdzielczej. po południu jak auto sie nagrzeje na słoncy to jest zupełna cisza wsiadam odpalam i jade nic dziwnego nie słychac, ale rano to masakra jakas tak jak by pod deska były jakies drobne elenenty w metalowej puszce i jak sie taką puszka zatrzesie to jest dokładnie ten sam dzwiek. Pomóżcie bo ja mam wielkie uczulenie na takie odgłosy nie cierpię jak mi cos gdzies chałasuje w aucie, ma byc cisza! :)



Awatar użytkownika
Fixiq
No Smoke, No Fun
No Smoke, No Fun
Posty: 157
Rejestracja: czw maja 02, 2013 22:03
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: szczyrkanie w desce rozdzielczej

Post autor: Fixiq » wt maja 19, 2015 06:41

Ja tak miałem jak mi zaslepione podcisnienie grodzi dotykalo. Śrubka, blacha, drganie i gotowe ^^



Awatar użytkownika
mleko1984
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: pt lut 08, 2008 06:44
Lokalizacja: wrocław

szczyrkanie w desce rozdzielczej

Post autor: mleko1984 » wt maja 19, 2015 10:01

U mnie kiedyś coś zaczęło dziwnie hałasować (tyrkotanie, strzelanie palstiku) w desce jak zresetowałem licznik małego przebiegu. Widać było, że cyferka chce przeskoczyć ale nie może. Przyjrzyj się może u ciebie też jest taki problem.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości