Słupek 1z do osprzętu AFN

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Raca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn cze 02, 2014 23:46
Lokalizacja: Szczecin

Słupek 1z do osprzętu AFN

Post autor: Raca » śr gru 17, 2014 14:27

Witam, zatarłem AFNa (1.9 110KM) i teraz szukam słupka ale słyszałem że bloki AFN z Passata B5 (bo ich jest najwiecej) mają inaczej rozmieszczone otwory na łapy. Ciężko znaleźć w fajnym stanie AFNa z Golfa. Łatwiej do Golfa III dorwać 1Z i to w lepszych pieniądzach. Moje pytanie jest takie, czy słupki AFN i 1Z są takie same i czy bez problemu pasuje osprzet z AFN do słupka 1Z oraz czy może nie pasować wiązaka? Pozdrawiam :-)


Zapraszam do mojego tematu :P http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=549973" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14205
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Słupek 1z do osprzętu AFN

Post autor: Michał_1977 » śr gru 17, 2014 16:05

Raca pisze:słyszałem że bloki AFN z Passata B5 (bo ich jest najwiecej) mają inaczej rozmieszczone otwory na łapy
To chyba źle słyszałeś,bo AFN to AFN i nie może być np. w 2 wersjach.Gdyby miał coś inaczej,nie byłby AFN-em,tylko miałby inny symbol.
Raca pisze:czy słupki AFN i 1Z są takie same i czy bez problemu pasuje osprzet z AFN do słupka 1Z
Są takie same i wszystko pasuje :bajer:
Różnią się osprzętem i stąd inny symbol :bigok:


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 49 gości