Przecieki w MK3

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kwiatol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt paź 02, 2009 11:03
Lokalizacja: Kraków

Przecieki w MK3

Post autor: kwiatol » pt lip 25, 2014 10:15

Witam!

W okresach deszczowych pojawił się problem z przeciekami w moim Golfie... Pierwszy z nich to szyberdach. Po bardziej ulewnych deszczach woda kapała mi z tego plastiku co zasłania mechanizm otwierania. Gdy go ściągnąłem to woda ciekła w tym miejscu po podsufitce, raczej w środku gdzie znajduję się mechanizm nie było mokro...
Sprawdzałem odpływy i tak weszło mi ponad 1m jakiegoś drutu (nie wiem czy to ma jakoś na wylot przejść?). Posmarowałem uszczelkę też, ale nie za bardzo pomogło...
Może ktoś coś doradzić jeszcze?
Drugi problem to podłoga po stronie kierowcy. Tam również po opadach mam mokrą wykładzinę. Tak jakby pas 15-20 cm w środkowej części podłogi...
Pomóżcie, bo dzisiaj jadę do mechanika i będę coś kombinował!
Dzięki!



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Przecieki w MK3

Post autor: muszkatobiasz » pt lip 25, 2014 21:26

otwórz szyberdach i z butelki nalej wodę po kolei w odpływy dwa przednie i dwa tylne z przednich woda spływa koło górnego zawiasu drzwi po otwarciu ich będziesz widział taką małą gumkę wystająca a tylne są pod nadkolem za kołem jak polejesz wodę będziesz widział jak leci na glebę woda! jeśli nie to albo przerwany układ lub zapchany



kwiatol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt paź 02, 2009 11:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Przecieki w MK3

Post autor: kwiatol » ndz lip 27, 2014 18:41

Odpływy sprawdzone i wszystko wygląda raczej w porządku. Z przednich woda cieknie z tych rurek w drzwiach, o których wspomniałeś, a z tylnich z nadkoli...



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Przecieki w MK3

Post autor: muszkatobiasz » ndz lip 27, 2014 21:51

może te korytko było źle założone z tyłu szyby które zakłada się na mechanizm



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości