Mocowanie deski rozdzielczej.(piski)

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Dexter18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 469
Rejestracja: ndz lis 14, 2010 21:49

Mocowanie deski rozdzielczej.(piski)

Post autor: Dexter18 » pn cze 09, 2014 08:18

Witam, mam dosc nietypowy problem. Ostatnio zaczela mi piszczec deska rozdzielcza np.jak po dziurach jade lub jak ruszam deska sie trzesie. Nie moge zlokalizowac dokladnego moejsca, ale jak trzymam deske to piski ustaja. Moze poprostu wystarczy dokrecic deske ale nie wiem w ktorych miejscach sa mocowania. Wiem tylko o tych z boku ale te boczne srubki ciagle sie odkrecaja nawet nie wiem czy odpowiednio sa wkrecone bo tak luzno wchodza.



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14202
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Mocowanie deski rozdzielczej.(piski)

Post autor: Michał_1977 » pn cze 09, 2014 11:14

Zasadnicze pytanie-deska miękka,czy z tworzywa?
Jeśli jest z tworzywa,to na 90% masz urwane 2 mocowania,które mocują deskę do podszybia. Do nakrętek można dostać się zdejmując plastikowe podszybie pod maską. W głębi powinieneś dostrzec lub namacać 2 nakrętki M6 na klucz 10mm. Spróbuj je odkręcić i jeśli zaczną obracać się śruby wraz z nakrętkami,to będzie oznaczało,że zaczepy są urwane. Wtedy deska nadaje się do zdjęcia i naprawy lub wymiany.Polecam to 2 rozwiązanie i zmienić na miękką nie trzeszczącą.


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 42 gości