2.0 8v 2e Oszalal! Obroty szaleja i nie przepala benzyny!

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
xXxMaJKeLxXx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw lis 26, 2009 03:13
Lokalizacja: Ostrow Wlkp
Kontakt:

2.0 8v 2e Oszalal! Obroty szaleja i nie przepala benzyny!

Post autor: xXxMaJKeLxXx » wt wrz 10, 2013 20:01

Witam!
Mam prooblem i to kurewski!
Moj MK2 GT 1991r silnik od III GTI 2.0 8v 2e!
I zglupial normalnie, Jak jest zimny to ok.. CHodzi rowno ale jak sie rozgrzeje to Szaleje.. Nie przepala benzyny, zalewa sie i odpalic nie chce a jak odpali to obroty wyjebuja na 3000-4000 i tak stoja i na gazie to samo.. Mialem dziure w tlumiku i mslalem ze to dlatego ze Sonda Lambda zle zczytuje ale zaspawalem i jest tak samo.. Nie mam pojecia, czy to jakis przekaz nik czy jakis kalbel zware robi.. Niewiem jak to ogarnac a Mechaniki tez nic nie wiedza, gdybaja ze moze to a moze to ale rozwiazania jak nie ma tak nie ma.. Prosze o Pomoc bo juz nie mam slow.. Pozdrawiam ;)


Kupie Adapter - Przejsciowke do Filtra - Golf III 2.0 2e

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

2.0 8v 2e Oszalal! Obroty szaleja i nie przepala benzyny!

Post autor: Paweł Marek » śr wrz 11, 2013 09:50

POszukaj nieszczelności w dolocie, sprawdź regulator ciśnienia paliwa, TPS oraz przede wszystkim przepływomierz, wszystkie opisy znajdziesz wyszukiwarką zaopatrz się tylko w miernik uniwersalny wtrysk jest bardzo prosty cudów niema z diagnozą.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
gorixon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 22:22

2.0 8v 2e Oszalal! Obroty szaleja i nie przepala benzyny!

Post autor: gorixon » ndz wrz 15, 2013 12:00

Jesli na gazie jest to samo co na benzynie to smialo mozna wyeliminowac caly osprzet od benzyny ...ja bym szukal problemu w lewym powietrzu postaraj sie poodpina wszystkie podcisnienia z kolektora serwo tez oczywiscie na rozgrzanym silniku. EVAP tez swapowales? I przedewszystkim odelnij krokowca jak obroty beda szalec.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości