miejsce pod nogami pasarzera jest mokre

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kwadrat224
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: śr lip 25, 2012 21:59
Lokalizacja: Mazowsze

miejsce pod nogami pasarzera jest mokre

Post autor: kwadrat224 » wt lip 09, 2013 18:50

Witam,
jak odkurzałem auto to zauważyłem że miejsce pod nogami pasażera jest mokre, pierwsze co zrobiłem sprawdziłem czy są drożne kanaliki od szyberdachu jednak okazały się lekko przybrudzone ale drożne, woda ma zapach i smak słodki jak płyn chłodzący ale ma prawo mieć taki zapach gdyż pękła mi nagrzewnica jakoś pół roku temu i tam właśnie lał się płyn chłodzący, w oberwanie chmury zauważyłem że woda kapie nad nogami pasażera z dmuchawy chyba .
sprawdziłem też czy podłoga nie jest dziurawa ale jest calutka są tylko dziury z zaślepkami jakimiś :)

byłem w aucie i odpaliłem ogrzewanie na maxa bez klimy i szyby nie zachodzą ani nie czuć zapachu płynu :P



na foto niżej pokaże gdzie jest mokre:
1 foto
Obrazek
foto wygłuszenia tego co idzie po skosie
Obrazek

gg 6330857



koko6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob wrz 10, 2011 09:46

Re: miejsce pod nogami pasarzera jest mokre

Post autor: koko6 » wt lip 09, 2013 19:54

Ja sprawdziłem filtr kabinowy na podszybiu i go uszczelniłem,następnie wejście linki otwierania maski,a ciekło chyba z dżrzwi spod tapicerki bo była uszkodzona folia zabezpieczająca i tu z reguły tkwi problem.Możesz dać nową folię i dobrze ją przyklej do blachy.



kwadrat224
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: śr lip 25, 2012 21:59
Lokalizacja: Mazowsze

miejsce pod nogami pasarzera jest mokre

Post autor: kwadrat224 » wt lip 09, 2013 20:30

gdzie to dokładnie sprawdzić, bo jak była ulewa to kapało mi jak by spod schowka:)



koko6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob wrz 10, 2011 09:46

Re: miejsce pod nogami pasarzera jest mokre

Post autor: koko6 » wt lip 09, 2013 20:53

Jeżeli chodzi o filtr kabinowy to musisz zdemontować plastikową osłonę podszybia(najpierw wycieraczki) i już masz dostęp do filtra.Po zdemontowaniu go oczyść odpływy po lewej i prawej stronie,sprawdż uszczelkę pod filtrem i wklej go na silikon lub inny uszczelniacz.Wszystkie porady znajdziesz na forum.



Awatar użytkownika
Maryn_08
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: pn maja 11, 2009 21:52
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ( Wolin )
Kontakt:

miejsce pod nogami pasarzera jest mokre

Post autor: Maryn_08 » wt lip 09, 2013 22:44

Dokładnie mi ciekło w mk2 po dmuchawie wprost pod nogi pasażera natomiast w mk3 wypadło mi odprowadzenie wody z szyberdachu ta rurka która idzie od góry i łączy sie tutaj przy drzwiach


viewtopic.php?f=88&t=398727" onclick="window.open(this.href);return false; :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości