Swiatla dzienne-zaklocenia

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sedfe1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: śr lut 07, 2007 19:34
Lokalizacja: Wołów

Swiatla dzienne-zaklocenia

Post autor: sedfe1 » sob kwie 13, 2013 09:09

Witam,po zalozeniu swiatel dziennych w momencie wlaczenia pojawiaja sie duze zaklucenia stacji radiowych,co moze byc przyczyna?



Salwinek91
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 386
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 11:05
Lokalizacja: Wyszków
Kontakt:

Swiatla dzienne-zaklocenia

Post autor: Salwinek91 » sob kwie 13, 2013 09:49

Mam to samo. Jakieś firmowe kupiłeś te światła dzienne czy china? Mam tak że u siebie w miejscowości zakłóca mi eske radio zet i inne, a rmffm odbiera w miarę dobrze, ale jak jadę do warszawy to tak koło 15km od wawy radio działa już dobrze. Widocznie słaby sygnał dochodzi, a moduł od świateł jakieś zakłócenia wysyła i tak jest. Tak samo jest z hidami (od razu mówię że hidów nie mam założonych :))


VCDS, VAG K+CAN COMMANDER, VAG-COM, OP-COM

Awatar użytkownika
sedfe1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: śr lut 07, 2007 19:34
Lokalizacja: Wołów

Swiatla dzienne-zaklocenia

Post autor: sedfe1 » sob kwie 13, 2013 11:20

Moze jest jakis filtr przeciwzakluceniowy?



seebst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 19:43
Lokalizacja: Żary

Swiatla dzienne-zaklocenia

Post autor: seebst » sob kwie 13, 2013 16:27

Ja kupiłem Philipsy i też siały zakłócenia. Byłem gotowy już do ich demontażu, bo nie po to wydałem grubą kasę - 200 zł - żeby lampki mi świeciły kosztem radia. Ale udało mi się założyć filtr ferrytowy połączony z jakąś cewką: viewtopic.php?f=140&t=469183&start=84#p5787378" onclick="window.open(this.href);return false; i problem się rozwiązał. Wprawdzie czasami minimalnie coś było słychać, ale to znikome, na prawdę. Jednak niedawno zmieniałem radio ze zwykłej budżetówki na coś porządnego i teraz jest już jak ręką odjął - cicho sza :)

Ja wiem, nie wygląda to zbyt ładnie - ale liczy się porządny efekt za to :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości