Karoseria lekko skrzypi

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
MateuszCBR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: śr wrz 21, 2011 21:58
Lokalizacja: Łódź

Karoseria lekko skrzypi

Post autor: MateuszCBR » sob kwie 06, 2013 20:47

Witajcie. Ostatnio zaobserwowałem dziwną rzecz. Mianowicie, mój golfer śmiga na gwincie TA i jest bardzo sztywny, turlając się powoli na dziurawej drodze moje auto że tak napisze... skrzypi ? Nie wiem czy Wy też macie coś takiego w MK2 lecz jest to lekko niepokojące :? Dziwne dźwięki dochodzą tak jakby z podłogi, oglądałem ją nie raz i nie dwa, zero nawet najmniejszych dziurek i ogólnie wygląda okej. Jaja będą jak się cała buda złamie w pół :rotfl:



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Karoseria lekko skrzypi

Post autor: Haki » ndz kwie 07, 2013 10:54

Sprawdź łączenia , wszelakie tuleje metalowo - gumowe... Przy gwincie powinno się stosować rozpórkę na kielichach w celu usztywnienia budy ....
Poza tym jak masz dostęp do podnośnika - kanału - warto by było po zimie umyć podwozie karcherem ...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14202
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Karoseria lekko skrzypi

Post autor: Michał_1977 » ndz kwie 07, 2013 12:50

Przecież to normalne,że na sztywnym zawieszeniu o skróconym skoku,wszystko będzie trzeszczało,też tak mam.
Zamontowałem rozpórkę z przodu i od tej pory jest lepiej,ale jeszcze z tyłu przydałaby się.


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Awatar użytkownika
MateuszCBR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: śr wrz 21, 2011 21:58
Lokalizacja: Łódź

Karoseria lekko skrzypi

Post autor: MateuszCBR » ndz kwie 07, 2013 20:41

Ufff ulżyło mi :hmm: Myślałem że tylko u mnie tak jest i się auto połamie :grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości