Nowe czesci z allegro [mk3]

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

presario
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: czw lis 03, 2005 08:35
Lokalizacja: stargard
Kontakt:

Nowe czesci z allegro [mk3]

Post autor: presario » ndz maja 21, 2006 20:21

Witam
Powiedzcie mi ..jak to w koncu jest z tymi nowymi czesciami z allegro ..chodzi mi o czesci blacharskie typu: blotnik, maska. Sa dostepne nowe zamienniki, ale czesc osob mowi mi zebym kupil jakas uzywke..zamiast nowych zamiennikow..bo czasami nie pasuja tak jak trzeba sa z cienkiej blachy itd. Powiem szczerze ze wolalbym nowe, w koncu i tak bede malowac..czyli jak dobrze zabezpiecze to powinny byc OK, a pasowac hmm jakby nie pasowaly to chyba nikt by tego nie stosowal..czyz nie tak ? Zakladal ktos z was np. blotnik ? taki nowy jak na allegro sprzedaja za 80 zł ???
czyli co nikt z was nie stosowal ???



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pn maja 22, 2006 13:01

tka tu bym podzielił zdanie z forumowiczami ponieważ te nowe owszem moze i nowe ale zemiosło czyli zamiennik ja z zamienników nie org dawno się wyleczyłem !!!!!!!!! ale to jest moje zdanie zrobisz jak bvędziesz uwazał



Awatar użytkownika
homsky
VW Baron
VW Baron
Posty: 3307
Rejestracja: pt lis 11, 2005 20:03
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: homsky » pn maja 22, 2006 13:16

Co do części blacharskich tzw rzemieślniczych to dałbym sobie spokój, owszem części te może i są dobre na pierwszy rzut oka, nawet pasują nienajgorzej przy wstawianiu, ale najwiekszą ich wadą jest to że blacha jest naprawde podłej jakości, możesz zabezpieczać niewiadomo jak przeciw korozji a i tak po dwóch, trzech zimach wyłażą pęcherze z pod lakieru, lepsza oryginalna używka. No chyba , że planujesz tanim kosztem zrobic auto i niedługo sprzedać, to nie ma sprawy.


[url=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/20938][img]http://www.motostat.pl/user_images/20938/icon5.png[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 388 gości