Problem licznik mk2

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Sokol9185
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 823
Rejestracja: sob gru 10, 2011 16:17
Lokalizacja: Gęstowice

Problem licznik mk2

Post autor: Sokol9185 » ndz lip 08, 2012 16:59

mam wielki problem i że tak powiem stoję z robotą szukałem w szukajce ale niczego ciekawego się na ten temat nie dowiedziałem panowie takie pytanie jak ściągnąć wskazówki na zegarach licznika w danym modelu może ktoś podpowie


Masz ochotę zajrzyj i zostaw coś po sobie :):)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=459809" onclick="window.open(this.href);return false;

kupie wzmocnienia zderzaków przód + tyl pod szeroki zdeś tylko ori wchodzi w grę

Awatar użytkownika
biercok mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 10:12
Lokalizacja: Andrychów k. Wadowic

Re: Problem licznik mk2

Post autor: biercok mkII » ndz lip 08, 2012 21:09

No normalnie. Lapiesz dwoma palcami za to koleczko co na zdjeciu i ciagniesz do gory.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Sokol9185
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 823
Rejestracja: sob gru 10, 2011 16:17
Lokalizacja: Gęstowice

Problem licznik mk2

Post autor: Sokol9185 » ndz lip 08, 2012 22:28

cholera próbowałem ciągnąć nawet podważałem i nic:(:( jakieś pomysły co może być nie tak ????
ogólnie mam jeszcze taki problem może ktoś tu pomoże
witam mam mały problem z licznikiem mianowicie licznik mfa skalowany 260km i 8 tyś obr miałem wcześniej licznik z obrotkiem 1 kość kupiony następny również na 1 kość
jak podłączyłem go do siebie nie działał mi zegarek kontrolka oleju wody i obrotomierz po czym po siedziałem po czytałem post i zauważyłem że był brak masy na 5 pinie pojawił się zegarek ale obrotek nadal nie działa kontrolki też instalacje robiłem sam według schematu na forum nie wiem co mogłem zrobić źle lub czy to licznik jest uszkodzony???? jak można po sprawdzać obrotek itp może ktoś pomoże proszę


Masz ochotę zajrzyj i zostaw coś po sobie :):)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=459809" onclick="window.open(this.href);return false;

kupie wzmocnienia zderzaków przód + tyl pod szeroki zdeś tylko ori wchodzi w grę

Awatar użytkownika
biercok mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 10:12
Lokalizacja: Andrychów k. Wadowic

Problem licznik mk2

Post autor: biercok mkII » ndz lip 08, 2012 22:32

Licznik masz VDO czy motometer?



Awatar użytkownika
Sokol9185
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 823
Rejestracja: sob gru 10, 2011 16:17
Lokalizacja: Gęstowice

Problem licznik mk2

Post autor: Sokol9185 » ndz lip 08, 2012 22:35

na tarczach wszystkich wskaźników jest motometer


Masz ochotę zajrzyj i zostaw coś po sobie :):)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=459809" onclick="window.open(this.href);return false;

kupie wzmocnienia zderzaków przód + tyl pod szeroki zdeś tylko ori wchodzi w grę

Awatar użytkownika
biercok mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 10:12
Lokalizacja: Andrychów k. Wadowic

Problem licznik mk2

Post autor: biercok mkII » ndz lip 08, 2012 22:49

Heh bo zanim zaczalem sie bawic ze swoim licznikiem to przegladajac forum byl koles co mial VDO i wskazowka zeszla normalnie a w motometer za chiny nie dal rady jej sciagnac, cos w tym musi byc. Mi w VDO schodzi lekko tak jak pisalem.



Awatar użytkownika
Sokol9185
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 823
Rejestracja: sob gru 10, 2011 16:17
Lokalizacja: Gęstowice

Problem licznik mk2

Post autor: Sokol9185 » ndz lip 08, 2012 22:52

a ja śrubokrętem podważałem i za h... nie da rady nie wiem jak to zrobić a nie chciałbym po psuć bo dopiero za niego 100 dałem a mam problem taki jak opisałem wyżej chciałem go po sprawdzać czy nic nie jest u walone ale mam lipkę bo nie mogę zdjąć tej piepsz.... wskazówki no i nadal nie wiem co z tymi kontrolkami :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:


Masz ochotę zajrzyj i zostaw coś po sobie :):)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=459809" onclick="window.open(this.href);return false;

kupie wzmocnienia zderzaków przód + tyl pod szeroki zdeś tylko ori wchodzi w grę

GolfikMKII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:15

Problem licznik mk2

Post autor: GolfikMKII » pn lip 09, 2012 07:39

ja podwadzalem widelcem i urwala sie wskazowka ale na innych juz dzialalo



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości