licznik-wezyk podcisnienia

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

licznik-wezyk podcisnienia

Post autor: Duber » pn maja 01, 2006 20:34

witam kupilen niedawno licznik z obrot.chce podlaczyc wezyk podcisnienia aby wskazywal...ale skad go wziasc skoro na monowtrysku niema zadnego wolnego wezyka do podlaczenia?albo zaslepione miejsce na dodatkowy wezyk??



Awatar użytkownika
adam-gda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: sob kwie 15, 2006 23:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adam-gda » pn maja 01, 2006 20:48

Masz wersje silniak benzynowa ?? Bo jesli tak to nie jest od podcisnienia tylko zaklada sie przedud pod przedow wysokiego napiecia ktory wychodzi z cewki zaplonowej. Na podcisnieniu polancza sie na podcisnieniu. Wiec przy kupowiani obrotomierzy trzeba uwazac. Pozdro


Przyznawanie punkcików za pomoc oznacza szacunek

Awatar użytkownika
VWred
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 21:21
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: VWred » pn maja 01, 2006 20:48

Z tego co mi sie zdaje to on wychodzi tego węzyka co wychodzi od serwa czy jakos tak na zdjęciu pokazane jest: http://img291.imageshack.us/img291/825/hpim14825us.jpg :D



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pn maja 01, 2006 20:55

VWred pisze:Z tego co mi sie zdaje to on wychodzi tego węzyka co wychodzi od serwa czy jakos tak na zdjęciu pokazane jest: http://img291.imageshack.us/img291/825/hpim14825us.jpg :D
dzis za ciemno jutro sprawdze i jak to tam to podziekuje

[ Dodano: Pon Maj 01, 2006 20:58 ]
adam-gda pisze:Masz wersje silniak benzynowa ?? Bo jesli tak to nie jest od podcisnienia tylko zaklada sie przedud pod przedow wysokiego napiecia ktory wychodzi z cewki zaplonowej. Na podcisnieniu polancza sie na podcisnieniu. Wiec przy kupowiani obrotomierzy trzeba uwazac. Pozdro
troche pokreciles nic nie rozumiem :) a silnik benzyna i obrot. mi dziala ale nie mfa..obrot.zasilany jest z cewki ale do niekturych funkcji mfa potrzebny jest wezyk podisnienia



Awatar użytkownika
adam-gda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: sob kwie 15, 2006 23:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adam-gda » pn maja 01, 2006 23:52

aha no to sorki ale chcialem pomoc. Widocznie wszystkiego nie zrozumialem jeszcze raz sory


Przyznawanie punkcików za pomoc oznacza szacunek

Awatar użytkownika
GEORG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: śr gru 22, 2004 10:55
Lokalizacja: TYCHY
Kontakt:

Post autor: GEORG » wt maja 02, 2006 07:35

Przewód od serwa do kolektora ssącego na nim powinien być zamontowany trójnik i od niego pociągnięty wężyk do licznika. U mnie jest jeszcze zamontowany filterek powietrza na tym węzyku do licznika.
Pozdro :pub:


VW RULEZ :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 331 gości