Co to może być?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

killerek77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 29, 2010 21:11
Lokalizacja: małopolska

Co to może być?

Post autor: killerek77 » sob cze 02, 2012 21:25

Witam mam kłopot wisi mi w VW golf 4 kombi takie cosik dzisiaj wymontowałem bo córa już rośnie i w czasie jazdy sie nudzi potrzebuje coś zrobić by coś było na wizji, ale ten kto mi sprzedał cacko wymontował mi wszystkie bebechy z tyłu gdzie prawdopodobnie było DVD i wzmacniacz bo dużo kabelków tam jest. Wracajac do TV nie wiem co do za sprzęt wiem że made in taiwan. końcówka nie wiem jaka choć przy kablach z tyłu znalazłem svideo ale przy TV nie ma nie wiem o co chodzi nie mam takiej przejściówki by mieć audio video i zasilanie. [/URL] Obrazek Obrazek Obrazek.
Co można z tego wyciągnąć. jaki sprzęt dokupić w rozsądnych granicach.



Awatar użytkownika
Kubalec
2fast4you
Posty: 79
Rejestracja: czw maja 21, 2009 11:36
Lokalizacja: Poznań

Co to może być?

Post autor: Kubalec » czw cze 07, 2012 20:27

Ale o co Ci konkretnie chodzi? Chcesz to uruchomić?
To jest zwykły panel LCD. Ta wtyczka to svideo.Ale z tyłu widzę że masz w prawym rogu Video Input.A w lewym zasilanie.Nawet rozpisane gdzie plus i gdzie minus ma być. Tylko za słabe te zdjęcie i nie widze,czy tam są gniazda,czy powyciągane są? Jak są gniazda to prosta sprawa.Z lewej podciągasz sobie zasialanie,a chinczem oddzielnie sygnał z jakiekolwiek urządzenia np.konsola,dvd włączasz power i oglądasz.Nie potrzebujesz żadnej przejściówki.A audio nie podłączysz bo ten monitor nie ma głośnika.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości