GOLF 3 kontrolki licznika

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
hubi-1992
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: sob lut 04, 2012 22:38
Lokalizacja: Żołynia

GOLF 3 kontrolki licznika

Post autor: hubi-1992 » sob mar 31, 2012 21:02

Witam wszystkich.
Mam takie pytanie: w liczniku w moim mk3 mam wiele wolnych miejsc na włożenie żaróweczki.
Czy jeśli włożył bym np żarówkę w miejsce, gdzie pokazywane jest zużycie okładzin hamulców, to podczas zapłonu świeciła by się ona tak jak świecą się kontroli od ciśnienia oleju, hamulca ręcznego, ładowania itd, (rozumiem, iż samego zużycia okładzin by nie pokazywała gdyż nie mam takiej instalacji), sprawa wygląda podobnie z kontrolka katalizatora itd.???
Dziękuję za odpowiedzi.


hubi-1992

Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

GOLF 3 kontrolki licznika

Post autor: miś fazi » sob mar 31, 2012 21:42

w Twoim przypadku jedynie po włożeniu żaróweczki od rezerwy paliwa , powinna działać prawidłowo , po włożeniu żarówki w miejsce zużycia okładzin hamulcowych , będzie ona świecić non stop i nie zgaśnie , ona gaśnie tylko po zmasowaniu , okładziny mają czujnik , czyli zwykły drucik który dopóki masuje kontrolkę to nie świeci , przy eksploatacji klocki się ścierają , i jak zetrą się do momentu aż przerwie ten drucik , wtedy kontrolka zaświeci , więc albo kup klocki z czujnikiem i dorób kabelek od nich do kontrolki , albo nie wkładaj żarówki , bo jaki jest sens aby świeciła cały czas ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości