GOLF MK2 - problem z silnikiem 1800 RP wtrysk

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

darek29l
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob kwie 23, 2011 14:28

GOLF MK2 - problem z silnikiem 1800 RP wtrysk

Post autor: darek29l » pn lut 20, 2012 21:16

Witam wszystkich.
Mam problem z autem GOLF II rok 1991 silnik 1800 RP na wtrysku z gazem.(na gazie chodzi idealnie )
Na benzynie przerywa pracą silnika. raz chodzi chwilę dobrze a później przestaje i przerywa. Sprawdzałem wszystko co się da. Pompa paliwa pracuje, wtrysk podaje paliwo. Doszedłem do tego, że silniczek krokowy raz pracuje a raz nie pracuje. Po wymianie silniczka krokowego na nowy to samo ,,czyli raz pracuje i wówczas auto chodzi dobrze a raz nie pracuje i auto przestaje chodzić,, (silniczek krokowy można wykluczyć). Ps. chodzi przez chwilę dobrze jak odłączę kostki od monowtrysku i silniczka krokowego i następnie je włożę z powrotem. Wówczas przez chwilę jest dobrze i ponownie te same objawy. Jeszcze jedna rzecz którą znalazłem to urwany kabel od sondy lambda ale to raczej nie ma wpływu na pracę silnika tylko na spalanie- jak można prosić to chętnie uzyskam jakąś wiedzę gdzie podłączyć ten kabelek bo nie widzę nigdzie urwanego.
Czy może wymienić cały monowtrysk ? czy to pomoże ?
Wymieniłem także komputer i nic nie pomogło.
Nie mam już siły i nie mam pojęcia co to może być. Może ktoś mi coś podpowie lub poleci speca od VW GOLF MK2 z terenu woj. pomorskiego.
Bardzo proszę o pomoc. !!!!



Awatar użytkownika
Crayzol
Forum Master
Forum Master
Posty: 1296
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 20:47
Lokalizacja: Krosno

GOLF MK2 - problem z silnikiem 1800 RP wtrysk

Post autor: Crayzol » pn lut 20, 2012 23:12

sonda lambda ma duży wpływ :P napraw kabel i sprawdź


Mój Crayzolowy golf GT viewtopic.php?f=87&t=454903

MOJE AUKCJE !! http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=5370146

Mnóstwo części do mk2, mk3 seat ibiza cordoba, toledo, polo, passat b3 coś potrzebujesz? zapytaj na PW

ABF - Ale Będzie Frajda :D
Nie trąb bo jadę na glebie ! Zaraz podłogę sobie rozj**ię

Mati1490
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 22:53
Lokalizacja: elbląg

GOLF MK2 - problem z silnikiem 1800 RP wtrysk

Post autor: Mati1490 » śr kwie 25, 2012 01:10

ja w mk III mialem taki sam problem wszystko bylo niby ok a okazalo sie ze pompa paliwa nie dawala odpowiedniego cisnienia i raz dobrze chodzil a raz glupial wiec pomysl o tej pompie


sprzedam silnik z instalacja osprzętem do toledo I silnik 1.8 monowtrysk 90km ze skrzynią super cena

jarek43_16
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: wt paź 19, 2010 22:28
Lokalizacja: Lubartów

GOLF MK2 - problem z silnikiem 1800 RP wtrysk

Post autor: jarek43_16 » pt kwie 27, 2012 15:17

za niecałą złotówke można zrobić sobie przyrząd do sprawdzania kodów błyskowych, poszukaj o tych kodach



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości