czerwone pasyz ibizy nie zwijają sie - pirotechniczne

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
burza999
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: sob wrz 26, 2009 07:20
Lokalizacja: FMI

czerwone pasyz ibizy nie zwijają sie - pirotechniczne

Post autor: burza999 » śr sty 04, 2012 11:52

Witam mam okazje kupić pasy czerwone z seata ibizy z 1998 r. 3d jednek sprzedający powiedział że przednie nie zwijają się (samochód po stłuczce) Czy można jakoś naprawić te pasy bądź wykożytać same materiały czerwone i przełożyć do starych Gościu chce 100 zł za komplet 5 szt. - 2 nie działają Czy warto się w to bawić ? i czy będą pasowąc do golfa 3 3d



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

czerwone pasyz ibizy nie zwijają sie - pirotechniczne

Post autor: guziolek » śr sty 04, 2012 13:29

Jeśli pirotechnika działa na tej samej zasadzie co w golfie 4 to możesz zapomnieć o naprawie. Rozbierałem takie pasy i jak dla mnie nie było możliwości ich naprawienia (poszczypany plastik i uwolnione takie wałeczki blokujące rolkę z pasem).
Dało się podobno naprawiać pasy bez pirotechnicznych napinaczy, ale różnie to potem bywało z ich działaniem, tzn, mogły nie zadziałać jak była taka potrzeba, a blokować się podczas zapinania itp. Jakie dokładnie tam są pasy to nie sam najlepiej wiesz ty i sprzedający.



Awatar użytkownika
burza999
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: sob wrz 26, 2009 07:20
Lokalizacja: FMI

czerwone pasyz ibizy nie zwijają sie - pirotechniczne

Post autor: burza999 » śr sty 04, 2012 13:40

No rozumiem kolego Tak właśnie mi się wydawało że szkoda zachodu z tym i nic sie nie zrobi A poza tym bezpieczeństwo na 1 miejscu



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości