[MK2] Problem z drzwiami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
BMBL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: ndz maja 29, 2005 09:26
Lokalizacja: Radom

[MK2] Problem z drzwiami

Post autor: BMBL » ndz kwie 02, 2006 21:10

Witam

Mój problem polega na tym, że drzwi od strony kierowcy nie zamykają się za lżejszym popchnieciem. Żeby zamknęły się lekko pchając musi być otwarta szyba, szyber albo prawe drzwi... Tak jakby nie uciekało powietrze z wnętrza. Prawe drzwi zamykają się dobrze nawet przy zamkniętych szybach. Co tu może być do bani???

Ps. Zamek już regulowałem, ale bez skutku :crazy:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz kwie 02, 2006 21:22

widocznie masz wersję auta specjalnie uszczelnioną do jazdy pod wodą :)
A poważnie to sprawdź jeszcze raz tą regulację, sprawdź czy w uszczelce drzwiowej masz otwory do jej odpowietrzania, czy zamek masmarowany i lekko chodzi, czy drzwi sa dobrze ustawione na wysokość i w płaszczyźnie otworu drzwiowego. Może autko po puknięciu i nie pasują


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » ndz kwie 02, 2006 21:55

Paweł Marek pisze:czy zamek masmarowany i lekko chodzi, czy drzwi sa dobrze ustawione na wysokość i w płaszczyźnie otworu drzwiowego. Może autko po puknięciu i nie pasują
to to chyba nie, bo zamykają się przy otwartym sybrze czy szybie. Natomiast uszczelka jak najbardiej.



shibby
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: wt wrz 13, 2005 13:49
Lokalizacja: B3dzin
Kontakt:

Post autor: shibby » pn kwie 03, 2006 07:26

ja mam wlasnie tez podobny problem tylko ze to na zamku mi sie nie chca zamykac i czasem za klamke jak pociagne (od strony pasazera) to nie lapie :/ Jak to naprawic? tzn wyregulowac?? dzieki :)



Awatar użytkownika
vasyl22
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: śr paź 05, 2005 20:43
Lokalizacja: Braniewo, Olsztyn, Giżycko
Kontakt:

Post autor: vasyl22 » pn kwie 03, 2006 14:13

no to zostala metoda prób i doswiadczen ja swoje ustawiałem na zamku odkrecalem imbusem mniej wiec tak jak powinno byc pozniej gdy juz sie dosc dobrze zamykaly to ustawiałem bolcem ktoty wchodzi do zamka on ma tez duz regulacje ta awaria uczy cierpliwosci nie ktorym sie to udaje raz dwa zalatwic ja to ustawiałem gdzies z 30 min ale efekt jest zamykaj sie dobrze



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 456 gości