Popsuło sie biedactwo :(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

blondasek1986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 27, 2006 23:36
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Popsuło sie biedactwo :(

Post autor: blondasek1986 » pn mar 27, 2006 23:39

Mam problem, auto niehcce mi zapalic, nie wiem co z nim sie stało, keidys miałem problemy z przekaznikiem czy tez przetwornikiem Halla, wsiadłem dfo auta i odpaliłem go i odjechałem jakies 100 meteow i przestałmi chodzic probowałem wziasc go na hol zapalił ale tylko 1 raz chodzł chwilke po czym zgasł tak jakby nie dostawał paliwa ale paliwo w nim było, żpozniejsze proby okazały sie daremne, i nei wiem etraz co amm zrobic, zy ktos wie co mozebyc przyczyna???



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » wt mar 28, 2006 00:44

Ciezko wyczuć jakie masz auto i silnik ale sprubój gaz do dechy i zobacz czy zapali jak tak i da sie utrzymać na wyższych obrotach to napisz



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » wt mar 28, 2006 10:12

masz wtrysk i kompa wiec najprosciej bedzie sie do niego podpiac i zczytac co go boli i wtedy zaczac od tego... ja bym winil halla... ale to tylko moje wolne przemyslenia ... pozdrawiam



Awatar użytkownika
Artur79
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: pn wrz 12, 2005 23:01
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur79 » wt mar 28, 2006 10:20

zacznij od tego czy paliwo dociera do silnika ... czy slyszysz pompe ... lub zdejmij wezyk i do jakiejs butelki w sprobuj odpalic zobaczysz czy pujdzie paliwo .... jak tak to dalej sprawdz czy jest iskra ... potem pisz ... bedziey myslec :)


---> Golf III 1.8 <---

blondasek1986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 27, 2006 23:36
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: blondasek1986 » wt mar 28, 2006 14:30

Dzisiaj sprobowałem przeczyscic swiece i przeczysciąłem rozdzielacz i o dziwo poszedłem sprobowac zapalic i zapalił.ale mysle ze to mogło by byc tez to ze pompa paliwowa jest zatkana czesciowo i dostaje mniej paliwa bo jak stał przez noc to mgoglo cois tam tej benzyny naleciec, nie wiem nie mam pojecia co to moze byc. jeszeli chodziło by to o ta pommpe to w jakiej cenie zmiesciłbym sie z wymiana?? i mam jeszzce jedno żpytanie nie dawno zamontowałem centralny zamek i alarm, po jakims czasie jak jade to centralny sam mi sie zalłacza i otwieraja mi sie drzwi, probowałem zmienic ustawienia tego siłownika zeby wypaychał mi na prosto ale to tez nie pomogło a długo, jednym słowem pech przybliza nastepny:) czasem bywa tak ze nie moge optworzyc auta normlanie bo złodzieje chieli mi ukrasc auto i rozwalili mi oby dwa zamki w aucie wchoze czasem przez bagaznik, troce siara ale coz:) DZIEKI ZA POMOC :grin: :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 416 gości