Brak zasilania krokowca..

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

grabson121
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob cze 11, 2011 08:00

Brak zasilania krokowca..

Post autor: grabson121 » pt wrz 16, 2011 09:03

Witam na poczatku powiem ze problem wystepuje w golfie II z silnikiem 1.8 PF (bez gazu). Problemem jest brak zasilania na silniku krokowym przec co nie mam zapewne wolnych obrotow a takze ssania. Nie znalazlem podobnego tematu w wyszukiwarce. Sprawdzilem po kablach jest bez problemu przejscie z wtyczki ok krokowca do wtyczku komputera jednego jak i drugiego kabla. Co moze byc przyczyna braku zasilania??? komputer czy moze jakis czujnik?? Prosze o szybka odpowiedz bo zalezy mi na czasie.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Brak zasilania krokowca..

Post autor: Paweł Marek » pt wrz 16, 2011 09:22

Jeśli jesteś pewien że krokowiec niema zasilania (ma brzęczeć po włączeniu zapłonu) to wygląda na awarię sterownika. Ale coś mi się nie zgadza, sprawdze jeszcze na schematach ale wydaje mi się że regulator jest sterowany masą z ECU ale plus ma po zaplonie a nie od ECU,to może sprawdź na kablu plusowym czy on jest


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

grabson121
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob cze 11, 2011 08:00

Brak zasilania krokowca..

Post autor: grabson121 » pt wrz 16, 2011 09:28

sprawdzalem miernikiem nawet na wtyczce po wlaczeniu zaplonu jak i po uruchomieniu silnika nie ma wogole zadnej reakcji, i dwa kabelki ida do ECU



grabson121
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob cze 11, 2011 08:00

Brak zasilania krokowca..

Post autor: grabson121 » pt wrz 16, 2011 23:01

ii jednak wina stala ze strony komputera, podstawilem drugi komputer i wszystko dziala;);)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości