2.0 2e ucieka plyn chlodniczy

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Docenty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: pn sty 11, 2010 21:37
Lokalizacja: Opole

2.0 2e ucieka plyn chlodniczy

Post autor: Docenty » czw wrz 15, 2011 14:28

Panowie problem jest taki ze ucieka mi gdzies plyn chlodniczy... na silniku nie widze zeby gdzies sie lalo ale: po 1 jak go pogonie to zaczyna mi leciec para do kabiny... czyli nagrzewnica trafiona? Druga sprawa to nie pokazuje mi na mfa wogole temp cieczy chlodzacej... poprostu omija... i po temp oleju od razu zegarek sie wlacza... i pytanie o co kaman ;)


to nie my mamy za nisko auta... to krawężniki są za wysoko!! ^^

mój Golf Mk3 GTI


AiRRight- okucia, zestawy zawieszeń. Najlepsze ceny!!!

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

2.0 2e ucieka plyn chlodniczy

Post autor: Paweł Marek » czw wrz 15, 2011 17:23

Docenty pisze:czyli nagrzewnica trafiona?
tak
Docenty pisze:Druga sprawa to nie pokazuje mi na mfa wogole temp cieczy chlodzacej... poprostu omija... i po temp oleju od razu zegarek sie wlacza... i pytanie o co kaman
MFA nie pokazuje temp. cieczy chłodzącej tylko oleju i temperaturę zewnętrzną. Jeśli o tym piszesz - sprawdź czujnik za kratką w zderzaku


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

alamakota
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: wt sty 19, 2010 01:35
Lokalizacja: wwa

Re: 2.0 2e ucieka plyn chlodniczy

Post autor: alamakota » czw wrz 15, 2011 22:09

tylko żebyś nie zdziwił się tak jak ja gdy nagle 4 litry płynu wylało mi się do środka przez pękniętą nagrzewnicę .
wytłumienie do wymiany bo po borygo nie da rady wysuszyć a o rozebraniu deski nawet jeszcze nie myśle , czekam może nagrzewnica sama się wymieni .
koszmar.



Awatar użytkownika
Docenty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: pn sty 11, 2010 21:37
Lokalizacja: Opole

2.0 2e ucieka plyn chlodniczy

Post autor: Docenty » pt wrz 16, 2011 13:01

az dziwne... nie chce mi sie wierzyc bo w sumie przez uklad chlodzenia przeszlo juz ok 8litrow plynu a w aucie sucho... to gdzie ten plyn??


to nie my mamy za nisko auta... to krawężniki są za wysoko!! ^^

mój Golf Mk3 GTI


AiRRight- okucia, zestawy zawieszeń. Najlepsze ceny!!!

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

2.0 2e ucieka plyn chlodniczy

Post autor: Paweł Marek » pt wrz 16, 2011 13:21

jeszcze gdzieś ucieka, szukaj, jeśli masz lpg to podejrzane są połączenia wezy do reduktora. poza tymdolne rogi chłodnicy, zaślepki z tyłu na bloku silnika, na samym koncu uszczelka pod głowicą.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości