Czy w tych drzwiach była uszczelka drzwiowa?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

enjoy_xx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pn lut 26, 2007 20:36
Lokalizacja: Lębork

Czy w tych drzwiach była uszczelka drzwiowa?

Post autor: enjoy_xx » śr cze 15, 2011 11:06

Witam, próbowałem szukać informacji w necie i nie znalazłem. Czy w MK3 92 r. 1.8GT Specjal (3 drzwiowy) były montowane seryjnie uszczelki wokół skrzydła drzwiowego? Nie chodzi mi o te wokół szyby ani te na karoserii bo te mam, ale zastanawiam się czy nie powinno być tez uszczelki wokół (na obrzeżach) skrzydła drzwiowego.

Piszę bo wydaje mi się że te które są przepuszczają szum wiatru do środka. Jak sprawdzić szczelność takich uszczelek? oraz czy ewentualnie drzwi nie są opadnięte? Można to zauważyć gołym okiem bo mi się wydaje że jest ok tylko ten szum.



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8869
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Re: Czy w tych drzwiach była uszczelka drzwiowa?

Post autor: marcin7x5 » śr cze 15, 2011 14:54

enjoy_xx pisze:Piszę bo wydaje mi się że te które są przepuszczają szum wiatru do środka. Jak sprawdzić szczelność takich uszczelek? oraz czy ewentualnie drzwi nie są opadnięte? Można to zauważyć gołym okiem bo mi się wydaje że jest ok tylko ten szum.
Najprościej to polewac wodą i patrzec czy przeciekają. Mozna też podczas jazdy przykładac dłoń wokół drzwi i sprawdzić czy nie czuc na ręce wiatru.

Jeżeli chcesz sprawdzic czy nie sa drzwi opadnięte to je lekko uchyl i zobacz czy nie mają luzów na zawiasach ruszając nimi góra-dół.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 129 gości