wygłuszenie grodzi silnika

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jams2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 15:10
Lokalizacja: koszalin
Kontakt:

wygłuszenie grodzi silnika

Post autor: jams2 » wt kwie 26, 2011 12:57

witam.mam zamiar wygłuszyć grodz silnika w golfie 4 czy ktoś z was robił już takie coś w 4ce .Jak wiadomo tdi do najcichszych nie należy .Moje pytanie brzmi czy wyklejenie od strony silnika matami i pod dywanikami w wewnątrz też matami ale z filcem czy trzeba cały kokpit rozbierać żeby był jakiś efekt no i jakich mat użyć czy taśma dekarska z aluminium sprawdziła by sie od strony silnika wiem ze tez ma właściwości wygłuszające . Dlatego kieruje takie pytanko ponieważ do końca nie wiem jak sie za to zabrać ...



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

wygłuszenie grodzi silnika

Post autor: grg474 » sob kwie 30, 2011 19:53

najlepiej jakbyś zrzucił deskę - pomiędzy nagrzewnicą a grodzią masz dużo miejsca na maty :)
od strony silnika - może jakby tak dał maty bitumiczne ??. W borze masz dodatkowo jeszcze wygłuszenie pomiędzy nagrzewnica a schowkiem


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
dominiks1980
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw cze 18, 2009 17:56
Lokalizacja: Ruda Śląska

wygłuszenie grodzi silnika

Post autor: dominiks1980 » śr maja 04, 2011 17:53

Witam.
Ja u siebie w mk4 z silnikiem 1.4 wykleiłem przegrodę od strony silnika matami bitumicznymi i okazało to się stratą pieniędzy bo nic nie dało, a przynajmniej nie słychać wyraźnej różnicy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości