[mkII] Tarcze hamulowe tył

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Ross
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: sob cze 18, 2005 00:18
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

[mkII] Tarcze hamulowe tył

Post autor: Ross » sob lut 25, 2006 12:26

mam problem. Kupiłem tarcze na tył Golfa mkII GT Febi Bilstein 357 615 601 i nie wiem czy bedą pasowały? Auto ma ABS. Jak dobrze pamiętam to chyba stare tarcze mają taki mały otwór na śrubeczke mocujacą je. A te które kupiłem nie mają jej. Czy w takim razie pasują???


dawno, dawno temu eMKaDwa
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... 8a#2102978


Części GTI, GT TDI, Cupra, FR

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » sob lut 25, 2006 15:17

wejdz na
www.intercars.com.pl

tam wejdz w sklep, znajdz swoje auto oraz tą czesc o którą ci chodzi , a potem po prawej klikasz na zakladke "stosowane również w" czy cos w tym stylu, wyswielti ci sie lista innych aut do którycj dana czesc pasuje.....
tak mozesz sprawdzic czy bedzie pasowac.....



Awatar użytkownika
Ross
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: sob cze 18, 2005 00:18
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Ross » sob lut 25, 2006 16:40

dzięki za linka. Już wiem że tracze pasują. Właśnie wróciłem z garażu i okazało się że nie mogę odkręcić zaciska hamulcowego. Trzyma się na 2 sróbach imbusowych (chyba tak się na nie mówi) których za nic nie mogę odkręcić. Moje imbusy pokrzywiły sie jak plastelina. Chyba niestety sam sobie z tym nie poradzę i bede musiał do warsztatu jechać. Może ma ktoś jakiś patent?


dawno, dawno temu eMKaDwa
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... 8a#2102978


Części GTI, GT TDI, Cupra, FR

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » sob lut 25, 2006 17:26

bez porządnych narzędzi można zajoba dostać , znam ten ból,,, mozesz próbowac psikać preparatami, na gorąco, na chama czyli obstukać albo kupic nasadke imbusową (dużo mocniejsza od klucza imbusowego)...powodzenia



Awatar użytkownika
Ross
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: sob cze 18, 2005 00:18
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Ross » ndz lut 26, 2006 01:23

ooo dzięki za kolejną dobrą rade. Nasadka imbusowa przy odrobinie szczęścia powinna się spisać. Pożyjemy, podłubiemy, postukamy, popsikamy,zobaczymy co z tego wyniknie

[ Dodano: Sro Mar 01, 2006 10:53 ]
Mam jeszcze takie zapytanie... rozmawiałem z kumplem i stwierdził że aby założyć nowe tarcze muszę też kupić nowe łożyska. Bo tych starych podobno nie da się już wyjąć ze starych tarczy bo są to jakieś tam łożyska stożkowe. Czy tak faktycznie jest, czy muszę też nowe łożyska kupić?

Aha w warsztacie za wymianę tarczy krzykneli sobie 50 zł (oczywiście sam tył) - dużo, mało? co sądzicie?


dawno, dawno temu eMKaDwa
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... 8a#2102978


Części GTI, GT TDI, Cupra, FR

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 402 gości