Prośba o pomoc w ustaleniu wersji.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piter1501
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 431
Rejestracja: ndz sty 02, 2011 22:22
Lokalizacja: EP

Prośba o pomoc w ustaleniu wersji.

Post autor: piter1501 » pt sty 07, 2011 23:43

Mam problem mianowicie nie mogę ustalić jaką posiadam wersję wyposażenia. Może ktoś z kolegów będzie w stanie pomóc. Wyprzedzając pytania, co do naklejki w bagażniku jest... ale jakiś "spec" ją zamalował, nie da się jej wg. odczytać. Więc autko posiada wąskie zderzaki, w miejscach na kierunki jest logo Wolfsburgu, lakier metalic, szyberdach, przerywanie pracy wycieraczek, elektrycznie regulowane światła, wszystkie półeczki dodatkowe itp. Fotel kierowcy regulowany również na głębokości. Silnik 1.6 o oznaczeniu PN, wersja 3D.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=381892" onclick="window.open(this.href);return false;
Posiadam kabelek VAG KLL-Piotrków Trybunalski i okolice zainteresowani pisać na priw.

Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Prośba o pomoc w ustaleniu wersji.

Post autor: grandi » sob sty 08, 2011 01:33

Foto poprosimy , wstepnie można powiedzieć że CL


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
piter1501
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 431
Rejestracja: ndz sty 02, 2011 22:22
Lokalizacja: EP

Re: Prośba o pomoc w ustaleniu wersji.

Post autor: piter1501 » sob sty 08, 2011 16:13

Posiadam takie fotografię boczka drzwi, fotela kierowcy z tym że nie wiem czy jest to fotel oryginalny ponieważ tylna kanapa jest inna, ewentualnie proszę napisać jakich elementów dodać konkretniejsze fotografię Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=381892" onclick="window.open(this.href);return false;
Posiadam kabelek VAG KLL-Piotrków Trybunalski i okolice zainteresowani pisać na priw.

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Prośba o pomoc w ustaleniu wersji.

Post autor: Paweł Marek » sob sty 08, 2011 21:49

ciężko będzie stwierdzić wersję, "czterooki" gril to już jakas lepsza sprawa plus nakładki na błotniki ale to wszystko mogło być dokładane. Wersje specjalne powinny miec napis na klapie bagażnika, jeśli nie masz go a jesteś super ciekaw to może podaj w ASO numer nadwozia i ci powiedzą. Wąski zderzak wskazuje na wersję z pierwszych 4 lat produkcji


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
piter1501
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 431
Rejestracja: ndz sty 02, 2011 22:22
Lokalizacja: EP

Prośba o pomoc w ustaleniu wersji.

Post autor: piter1501 » śr sty 12, 2011 17:38

Dzięki za info, ale co do ASO to by mnie chyba panowie śmiechem zabili... Mam jeszcze jedno pytanie czy były jakie kol wiek wersje golfa gdzie przednie fotele i boczki były troszkę inne niż tyle boczki i kanapa?


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=381892" onclick="window.open(this.href);return false;
Posiadam kabelek VAG KLL-Piotrków Trybunalski i okolice zainteresowani pisać na priw.

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Prośba o pomoc w ustaleniu wersji.

Post autor: Paweł Marek » śr sty 12, 2011 21:08

napewno nie, a tym ASO to niby czemu - nie widzę problemu


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Prośba o pomoc w ustaleniu wersji.

Post autor: bongo » śr sty 12, 2011 21:23

Paweł Marek pisze: Wąski zderzak wskazuje na wersję z pierwszych 4 lat produkcji
Wcale nie,ja miałem 91 i też miał wąski zderzak :bajer:
piter1501 pisze:Mam jeszcze jedno pytanie czy były jakie kol wiek wersje golfa gdzie przednie fotele i boczki były troszkę inne niż tyle boczki i kanapa?
Z fotki wygląda że boczki są z wersji specjal,choć fotka niewyrazna,tutaj masz oryginalną tapicerke z tej wersji:
Obrazek



Awatar użytkownika
piter1501
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 431
Rejestracja: ndz sty 02, 2011 22:22
Lokalizacja: EP

Prośba o pomoc w ustaleniu wersji.

Post autor: piter1501 » czw sty 13, 2011 22:07

Czy mógłbym prosić o lepsze zdjęcia boczków przednich? Jutro wpadnę z aparatem do autka i postaram się wrzucić dokładniejsze fotografię moich boczków przednich, tylnych oraz foteli i kanapy.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=381892" onclick="window.open(this.href);return false;
Posiadam kabelek VAG KLL-Piotrków Trybunalski i okolice zainteresowani pisać na priw.

Awatar użytkownika
janek1350
VW MANIAK
VW MANIAK
Posty: 459
Rejestracja: śr paź 28, 2009 19:44
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne
Kontakt:

Prośba o pomoc w ustaleniu wersji.

Post autor: janek1350 » sob sty 15, 2011 00:09

na moje to wersja specjal



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Re: Prośba o pomoc w ustaleniu wersji.

Post autor: grandi » sob sty 15, 2011 13:54

bongo pisze:
Paweł Marek pisze: Wąski zderzak wskazuje na wersję z pierwszych 4 lat produkcji
Wcale nie,ja miałem 91 i też miał wąski zderzak :bajer:
piter1501 pisze:Mam jeszcze jedno pytanie czy były jakie kol wiek wersje golfa gdzie przednie fotele i boczki były troszkę inne niż tyle boczki i kanapa?
Z fotki wygląda że boczki są z wersji specjal,choć fotka niewyrazna,tutaj masz oryginalną tapicerke z tej wersji:
Obrazek
Bongo mylisz się , przedstawiona fotka przez Ciebie prezentuje włąśnie speciala i tylko w tkim kolorze wnetrza one wychodziły


Po fotach widać że to zwykły CL-boczki czarne , kubły ktoś założył z innego golfa lub Coraddo lub mk I
Special podsiadał pełen pakiet GT +naklejke i bie był pchany do 1.6

Z tyłu masz naklejkę w bagażniku poszukaj jej i tam będzie rodzaj wersji


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
biercok mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 10:12
Lokalizacja: Andrychów k. Wadowic

Prośba o pomoc w ustaleniu wersji.

Post autor: biercok mkII » ndz sty 16, 2011 23:34

Pozwole ze sie podepne pod temat. Tez chcialbym sie dowiedziec jaka mam wersje. Silnik 1.8 90km o oznaczeniu RP. Z wyposazenia to. Tapicerka koloru taki nie do konca niebieski z zielonym paskiem wzdluz, wykladzina tez, kieszeni boczkach z malym otwieranym schowkiem, lampka w podsufitce i w bagazniku, popielniczka z zapalniczka, popielniczka z tylu, licznik z obrotomierzem i zegarem analogowym, waskie zderzaki z szeroka dokladka, lotka na tylnej szybie, gril na 4 lampy, pakiet plastikowych nakladek na nadkola, szerokie listwy,brak wspomagania, kolor lakieru LAV9U /piekny czarny metalik/. Na wlepie pisze CL ale nie ma nic o wersji. Moze ktos ma takiego i wie jaka to wersja? Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
biercok mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 10:12
Lokalizacja: Andrychów k. Wadowic

Prośba o pomoc w ustaleniu wersji.

Post autor: biercok mkII » ndz sty 16, 2011 23:45

Dodam jeszcze lusterko w sloneczniku od strony pasazera, podsufitka w kolorze bezowym, mleko z kawa.



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Prośba o pomoc w ustaleniu wersji.

Post autor: jhosef » wt sty 18, 2011 16:47

piter1501 pisze:Mam jeszcze jedno pytanie czy były jakie kol wiek wersje golfa gdzie przednie fotele i boczki były troszkę inne niż tyle boczki i kanapa?
Boczki raczej powinny być obite materiałem identycznym z fotelami, lub w przypadku półkubełków z materiałem z trzymań bocznych.

Nie masz wlepy na tylnym pasie w bagażniku?



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Prośba o pomoc w ustaleniu wersji.

Post autor: bongo » wt sty 18, 2011 19:15

grandi pisze:Bongo mylisz się , przedstawiona fotka przez Ciebie prezentuje włąśnie speciala i tylko w tkim kolorze wnetrza one wychodziły
Czytaj ze zrozumieniem,wiem że to special,bo to moje autko :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości