wymiana szczotek w dmuchawie

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pytlex
+ 12 VWolt!
+ 12 VWolt!
Posty: 117
Rejestracja: wt paź 13, 2009 22:18
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

wymiana szczotek w dmuchawie

Post autor: pytlex » pn gru 27, 2010 20:19

Witam. Mam problem z dmuchawa mianowicie strasznie piszczy silnik czy lozysko nie wiem dokladnie... dzialaja wszystkie biegi ale na wszystkich jest pisk. Dmuchawa dmucha troche ale strach wogole wlaczac zeby sie nie zaratl silnik... i teraz sedno, potrzebuje instrukcji jak krok po kroku rozlozyc na czynniki pierwsze ta dmuchawe. najlepiej z jakimis zdjeciami chociaz pogladowymi zebym mogl ogarnac temat... Plis, HELP... teraz bez nawiewu to piz*ziec.... ;P



Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

wymiana szczotek w dmuchawie

Post autor: Johnatan » pn gru 27, 2010 22:40

za 20zl dorwiesz inny wentylator..


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

wymiana szczotek w dmuchawie

Post autor: marcinek84 » śr gru 29, 2010 18:48

Nowy tez moze za jakis czas piszczec. A zeby dostac sie do niego trzeba zdemontować polke po prawej, potem wyjac okrągłą zaslepke od dołu. Następnie całą dmuchawe trzeba przekręcic ale z tylu odginamy plastik aby wyjac go. Odpinamy wtyczkę i mamy dmuchawe. Aby wyjac silnik w 3 miejscach wciskamy gumę i ciągniemy wychodzi cały silnik z wiatrakiem. Ten wiatrak ciezko schodzi. Mi najczęściej piszczalo łożysko wiec smarowalem i bylo troche spokoju.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości