[mk3] woda w aucie, przeciek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bartas_pn
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: wt sty 31, 2006 19:00
Lokalizacja: Poznań

[mk3] woda w aucie, przeciek

Post autor: bartas_pn » śr lut 08, 2006 12:55

kiedy na ulicach jest śnieg albo kałuże, to w aucie za siedzeniem kierowcy mam wode(lub lód:)), w miejscu gdzie sie zaczyna tylnia kanapa, na podłodze. Nie jest to problem jak, juz czytałem w innych postach, takiego typu, żę coś w leci przez drzwi itp, tylko jestem pewien,że woda dostaje się dokładnie spod auta, w miejscu w którym jest ta plama wody, bo nigdzie indziej nie mam jej ani śladu, a w tym miejscu jest jej najwięcej. Ściągnąłęm to całe obicie i zauważylem na podłodze takie, dwie niby śruby o średnicy ok.5 cm, zawiozłem do mechanika i niby mi czymś to zakleił ale problem jest dalej. co zrobić?? może mi tam coś zgnić?



Awatar użytkownika
Pirat_666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pn cze 13, 2005 11:12
Lokalizacja: Będzin/Miasteczko Slaskie
Kontakt:

Post autor: Pirat_666 » śr lut 08, 2006 13:03

Też mi woda troche wychodzi tylko mnie jakiś nadgorliwy niemiec tak dokładnie zakonserwował spód że korki w podłodze też zapaćkał... :panna: sprawdź, może Tobie poprostu woda z środka (z dywaników) nie schodzi tylko wsiąka w wykładzine... A czy zgnije... wysusz na wiosne i zrób porządek i bedzie ok


Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie.

bartas_pn
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: wt sty 31, 2006 19:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: bartas_pn » śr lut 08, 2006 13:13

na pewno nie woda z dywaników, jeździłem długo bez nich i wykładziny i patrzyłem co się dzieje. A o co chodzi z tymi korkami? one chyba mają być zapaćkane, że by woda się nie dostawała..



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » śr lut 08, 2006 13:16

więc poczytaj to:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=31570
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=18720
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=29900
może znajdziesz cos pomocnego, a jak opcji szukaj użyjesz to jeszcze więcej, bo wody w naszych golfach było dostatek :grin:

[ Dodano: Sro Lut 08, 2006 12:17 ]
bartas_pn pisze: one chyba mają być zapaćkane
na ano właśnie, że nie


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

bartas_pn
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: wt sty 31, 2006 19:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: bartas_pn » śr lut 08, 2006 13:34

ok, z innych postów wynika,że chodzi o te korki(nie mam ani szyberdachu ani śladów wody w innych miejscach), to teraz pyatnie, czy to co mi zapaćkał mechanik mam usunąć?(<-wtedy też bedzie ciekło) wykręcić te korki? tylko co mi to da skoro i tak ponoć tych korków nie idzie nigdzie dostac?



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » śr lut 08, 2006 13:37

Wysusz podłogę, a korki wstaw na mastykę, dostaniesz ją w każdym motoryzacyjnym sklepie. Mechanik mógł zrobić to czymś innym, co z czasem pękło i niby dobrze ale leci.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 244 gości