Radio nie chce sie wlaczyc;/

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

legia_9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: wt sie 10, 2010 22:40

Radio nie chce sie wlaczyc;/

Post autor: legia_9 » ndz sie 15, 2010 16:45

Witam

Mam taki problem z radiem;/ Otóz jak chce wlaczyc to nawet nic nie lapie;/ przez chwile patrze działa no i co z tego jak wyjme z kluczyka albo odpale to znow nie działa... wszystko jest podlaczone dobrze wiec czego to moze byc przyczyna? jak juz zalapie to gra dopoki nie odpale samochodu lub wyjme ze stacyjki kluczyk.. Posiadam GOLFA IV



Awatar użytkownika
takos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: sob mar 14, 2009 16:20
Lokalizacja: Stegna

Radio nie chce sie wlaczyc;/

Post autor: takos » ndz sie 15, 2010 21:47

Skoro "nic nie lapie;/" to znaczy ze NIE "wszystko jest podlaczone dobrze" podkreslam NIE wszystko.

Jak wyjmiesz kluczyk ze stacyjki to radio gasnie, no i dobrze ba tak sa podlaczone fabryczne radia.

A przy odpalaniu? to normalne, bo w momencie rozruchu caly prad pobiera rozrusznik ( nie wiem jak to jets w mk4 ale w innych samochodach jest przekaznik ktory rozlacza zbedne elementy elektryczne aby na rozruch byl jak najwiekszy prad) albo poprostu jest spadek napiecia i radio sie wylaczy.


(\X/)

legia_9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: wt sie 10, 2010 22:40

Re: Radio nie chce sie wlaczyc;/

Post autor: legia_9 » ndz sie 15, 2010 22:43

takos pisze:Skoro "nic nie lapie;/" to znaczy ze NIE "wszystko jest podlaczone dobrze" podkreslam NIE wszystko.

Jak wyjmiesz kluczyk ze stacyjki to radio gasnie, no i dobrze ba tak sa podlaczone fabryczne radia.

A przy odpalaniu? to normalne, bo w momencie rozruchu caly prad pobiera rozrusznik ( nie wiem jak to jets w mk4 ale w innych samochodach jest przekaznik ktory rozlacza zbedne elementy elektryczne aby na rozruch byl jak najwiekszy prad) albo poprostu jest spadek napiecia i radio sie wylaczy.
no wiesz to ze odpalam i wylacza sie na chwile to wiem ale w tym problem ze juz nawet jak zalapie i odpalam to juz wogole sie nie chce wlaczyc



koz3r
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: pn maja 07, 2007 14:41
Lokalizacja: Białystok

Radio nie chce sie wlaczyc;/

Post autor: koz3r » pn sie 16, 2010 10:30

Jakie radio? i dobrze by bylo fotke jak podłączone masz przewody


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości