MKII golf swap z 1.3 2G na ...?

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

fragles87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: pt lut 05, 2010 00:34
Lokalizacja: ck

MKII golf swap z 1.3 2G na ...?

Post autor: fragles87 » śr lip 21, 2010 20:54

witam posiadm golfa mkII 1.3 na gazniku i chcialbym zapytac o swap silnika 1.8 RP lub 1.6 ABU co jest latwiej i co polecacie
jesli chodzi o RP to mam takie pytania
co musial bym w instalacji wymienic?
czy da sie postawic ten silnik na gazniku i jak wtedy z pompa paliwa?
a jesli chodzi o ABU to wlasciwie te same pytania ale wydaje mi sie ze w tym silniku chyba bedzie wiecej problemow z instalacja

wiem ze pewnie ktos zaraz mi kaze uzyc szukajki ale juz to zrobilem i wlasciwie nic nie znalazlem
i bardzo prosze o wasze wypowiedzi



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: spawacz » śr lip 21, 2010 22:02

ABU bo skrzynia moze byc twoja, kwestia instalacji w obydwu przypadkach swapa podobna, pozatym do RP inna poduszka i inna skrzynia + inny pas podpory poduszki przedniej + inny wydech w calosci.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Morton;]

Post autor: Morton;] » pt lip 23, 2010 18:36

o widzę kolega z 2g tez nad swapem się zastanawia ale ze to 1.3 to aby same problemy z tego wynikają :hmm: a swap oczywiście na g40 :metal: wiem ze praktycznie dla mnie nie osiagalny ale nic niewiadomo;p
Ostatnio zmieniony pn lip 26, 2010 18:37 przez Morton;], łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości