wymiana skrzyni biegow

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jacek221191
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr mar 31, 2010 15:45
Lokalizacja: szczecin

wymiana skrzyni biegow

Post autor: jacek221191 » pn lip 19, 2010 11:52

no to tak wczoraj jadac sobie spokojnie wbilem 3 i wybic jej juz nie moglem myslalem ze to te jabluszko spadlo albo cos okazalo sie jednak ze wszystko jest z tym w porzadku po godzinnej walce ze skrzynia znalazlem wszystkie biegi i tu jest maly problem przy wlaczaniu 3 cos zgrzyta i to dosyc glosno rozmawialem ze znajomym mechanikiem i skrzynia jest do wymiany bo wieksze beda koszta naprawy tej skrzyni niz kupna nowej
i tu mam do was pytanie czy duzo jest zabawy z ta wymiana skrzyni? i czy w ogole wedlug Was ta diagnoza jest dobra?



wojtas4589
Wamia Mazury
Posty: 1250
Rejestracja: sob mar 29, 2008 19:07
Auto: Golf V
Silnik: BKC
Kontakt:

Post autor: wojtas4589 » pn lip 19, 2010 14:24

kliknij w mój podpis, jako tako pokazane jak to wygląda



Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » pn lip 19, 2010 14:37

jacek221191 pisze:mam do was pytanie czy duzo jest zabawy z ta wymiana skrzyni? i czy w ogole wedlug Was ta diagnoza jest dobra?
jesli nie masz kanału, najazdu albo podnośnika to oddaj auto do mechanika i nawet nie baw się z tym, ja jestem na etapie wymiany sprzęgła w mk3 GTI bez kanału i powiem Ci, ze łatwiej jest w takim wypadku wyjąć skrzynię z silnikiem i rozdzielić poza autem niż wyjąć samą skrzynię i gdybym nie miał klimy wo wybrałbym tą właśnie opcję, ale, że nie chciałem sobie dodatkowych kosztów robić to wyciągam samą skrzynię, co nie jest łatwe. Generalnie w poradzie, którą zasugerował kolega wszystko jest napisane, najważniejsze to mieć dobre narzędzia i skrzynię wyjmowac we dwie osoby bo ciężka troche jest... Powodzenia generalnie życzę :bigok:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

cihy_82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: pt sty 11, 2008 19:12
Lokalizacja: pyskowice

Post autor: cihy_82 » pn lip 19, 2010 19:34

Też miałem problem z synchronizatorem 3-go biegu i jestem po wymianie, z tego co wiem to nie opłaca się naprawiać,oddałem do mechanika bo nie mam kanału a zabawy jest troche, mechanik skasował 100-we, powodzenia.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 455 gości