Problem z zegarami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tadzo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt lip 13, 2010 13:54
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Problem z zegarami

Post autor: tadzo » wt lip 13, 2010 14:13

Witam problem jest dosc zlozony.Moj MK 4 od pewnego czasu szwankowac wiec prosze fachowcow i znawców tematu o naprowadzenie mnie na wlasciwy tor.
1.Zaczelo sie od wskazowki temperatury wody-czasem wskazuje prawidlowo lecz po np.przejechaniu przez nierownosc np.tory kolejowe -wskazowka opada(i na odwrot,roznie z nia bywa).
2.Od okolo tyg.zepsuł sie predkościomierz-początkowo podczas dodawania gazu proporcjonalnie opadał na dół,gdy puszczałem gaz wskazywał poprawnie prędkość.Teraz już pokazuje co mu sie chce.
3.Od piatku na MFA poziom spalania paliwa wskazuje średnio ok 20 litrow na 100 km:)
4.Od wczoraj podczas skretów lub podjeżdzania pod góre wskazówka poziomu paliwa skacze przez co czesto swieci sie rezerwa.
5.No i na koniec moze i najwazniejsza rzecz -5-6 razy w roku spotyka mnie niespodzianka w postaci rozładowanego akumulatora po 1 dniu czasem po 2-3.Kupilem nowy i dalej to samo niezalenie czy to zima czy lato.Gdzies ucieka prad i to byl pierwszy objaw-i chyba od tego sie zaczelo.
Prosze o podpowiedzi i madre rady



animag18
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 24, 2009 14:25
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: animag18 » wt lip 13, 2010 15:24

najlepiej podpiac vaga,jezeli nie masz to ja w piatek bede jechal przez szczecin do swinoujscia i moge wziać laptopa...



tadzo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt lip 13, 2010 13:54
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: tadzo » wt lip 13, 2010 15:48

kumpel sprawdzal mi vagiem -znalazl bledy w navi brak TMC (wiec raczej nie dotyczy tego problemu) cos z centralnym (choiaz nigdy nie mialem z centralnym problemu) no i znalazl jakis blad wlasnie z wskaznikiem temperatury wody



animag18
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 24, 2009 14:25
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: animag18 » wt lip 13, 2010 15:54

podaj numery bledow



greg

Post autor: greg » wt lip 13, 2010 16:20

tadzo, wszystkie te opisane objawy wskazują na uszkodzony impulsator skrzyni biegów lub wtyczkę od niego



tadzo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt lip 13, 2010 13:54
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: tadzo » czw lip 15, 2010 07:34

oto scany z vaga
Obrazek

Obrazek



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 301 gości