Problem z zapalniczka.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Krzysiek1331
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt cze 08, 2010 23:44
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Problem z zapalniczka.

Post autor: Krzysiek1331 » śr cze 09, 2010 00:24

Zapalniczka , która dotychczas działała zepsuła sie kiedy podłączyłem do gniazda zapalniczki lutownice samochodową, poleciała jedna iskierka i zapalniczka juz nie zadziałała, sprawdzałem czy zadziała zapalniczka i jak ją wcisnąłem to już nie odskoczyła, nie świeci sie nawet. Dodam jeszcze że bezpiecznik jest w porządku i gniazdko zapalniczki w bagazniku działa.

[ Dodano: 09 Cze 2010 14:55 ]
Powiedzcie chociaż jak wyciągnąć tą zapalniczke, albo cos doradźcie.



Awatar użytkownika
Buyashaka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt lut 16, 2010 11:11
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: Buyashaka » śr cze 09, 2010 21:31

Aby wyciagnac zapalare nalezy odkrecic caly panel srodkowy ....jak juz wyjmiesz go przez galke zmiany biegow zapalniczka jest podlaczona do "pradu" .... jest kabelek z ktorym zapalara jest podlaczona. Sam ostatnio bawilem sie z panelem poniewaz latal u mnie caly i zapalara nie chodzila ....



Awatar użytkownika
Progresywny
Lubie to!
Lubie to!
Posty: 832
Rejestracja: wt sty 12, 2010 19:30
Lokalizacja: Stargard

Post autor: Progresywny » śr cze 09, 2010 21:36

Buyashaka pisze:Aby wyciagnac zapalare nalezy odkrecic caly panel srodkowy ..
Nie prawda. Po co sobie utrudniac...?

Aby wyciągnąc zapalniczkę i dostac sie do jej kostki itp... wystarczy otworzyć "kubełek" z petami> następnie wyciągnąć ten malutki pojemniczek i pod nim znajdziemy jedną srubke ktorą nalezy odkrecic. Wtedy cała popielniczka wychodzi wraz z zapalniczką. :bigok:



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1647
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Post autor: poolak2006 » śr cze 09, 2010 21:39

Tylne gniazdo jest na innym bezpieczniku to po pierwsze... po drugie dla pewności przejrzyj/sprawdź WSZYSTKIE bezpieczniki, jak chcesz wyjąć zapalniczkę to na pewno nie musisz ruszać środkowego panelu... sam to rozbierałem... nie pamiętam już jak to wyglądało ale nie zdejmowałem panelu środkowego... wyjmij popielniczkę tam chyba są 2 śrubki trox wykręć je i chyba jakoś wyjdzie (tak mi się przypomina)

[ Dodano: 09 Cze 2010 21:41 ]
Bolson Tdi pisze:
Buyashaka pisze:Aby wyciagnac zapalare nalezy odkrecic caly panel srodkowy ..
Nie prawda. Po co sobie utrudniac...?

Aby wyciągnąc zapalniczkę i dostac sie do jej kostki itp... wystarczy otworzyć "kubełek" z petami> następnie wyciągnąć ten malutki pojemniczek i pod nim znajdziemy jedną srubke ktorą nalezy odkrecic. Wtedy cała popielniczka wychodzi wraz z zapalniczką. :bigok:
no i wszystko jasne.



Krzysiek1331
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt cze 08, 2010 23:44
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: Krzysiek1331 » śr cze 09, 2010 23:00

dzięki wam, jutro się za to biorę jak starczy czasu.Jak to rozbiore to sie zobaczy co jest grane :D

[ Dodano: 11 Cze 2010 13:44 ]
zapalniczka naprawiona :D chyba kabelki były poluzowane:)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 492 gości