Jak zdjąć deske rozdzielczą (konsole)w Golfie 2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

eman

Jak zdjąć deske rozdzielczą (konsole)w Golfie 2

Post autor: eman » pt sty 13, 2006 17:46

Witam
Potrzebuję dostać sie do podszybia od wewnątrz (woda gdzies mi tam leci)
Czy ma ktoś schemat jak zamocowana jest cala deska-konsola z rozmieszczenie wkrętów gdzie jaki odkrecić?
Z góry wielkie dzieki za pomoc
Pozdrawiam
eman



vwfun
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: sob paź 29, 2005 00:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: vwfun » pt sty 13, 2006 18:04

napisze ci te co pamietam i to chyba juz beda wszystkie.wiec..... dwa duze znajduja sie na podszybiu tam gdzie jest silnik wycieraczek i symetrycznie z drugiej strony zdaje sie klucz nr 10. dalej sa po 2 wkrety z boku deski od strony drzwi , jeden w schowku , musisz odkrecic tez te plki co sa pod deska i ukaza ci sie nastepne chyba 4 wkrety.odkrec tez konsole srodkowa.najlatwiej bedzie ci wyjad deske gdy odkrecisz kierownice klucz zdaje sie 24 a pozniej manetki ktore sa zamocowane na dwie male srubki widoczne gdy zdejmiesz kierownice i sa one na plaski srubokret.odkrec tez ta ramke gdzie sa przyciski i zegary oczywiscie.powypinaj kostki.pozniej deska bedzie trzymala sie na samej wiazce elektrycznej i dalej juz sam zobaczysz co i jak. mimo ze wiele pisania to gdy zaczniesz zobaczysz ze to proste..:)... trzymam kciuki i jakbys mial jakies problemy to pisz.pozdrawiam

[ Dodano: Pią Sty 13, 2006 17:05 ]
aha konsola srodkowa ma rowniez wkret jak wyjmiesz mieszek od galki zmiany biegow tuz kolo lewarka.



eman

Post autor: eman » pt sty 13, 2006 18:21

wwwwooowwww
wielkie dzieki,
cos juz wiem
juz ja rozbieralem ale trzymal mi srodek czyli te nakretki od strony silnika!!!
jeszcz raz WIELKIE DZIEKI
pozdrawiam



vwfun
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: sob paź 29, 2005 00:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: vwfun » pt sty 13, 2006 18:24

nie ma problemu po to jestesmy wszyscy na forum.pozdrawiam i poodzenia.ja tez te nakretki zauwazylem dopero jak sam deske zdejmowalem i silowalem sie z nia;)



Awatar użytkownika
kesier
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 299
Rejestracja: pn lut 07, 2005 21:03
Lokalizacja: Jawor
Kontakt:

Post autor: kesier » pt sty 13, 2006 21:20

na temat przeciekow golfa bylo sporo na forum poszukaj troche moze akurat cos znajdziesz co bedzie mniej pracochlonne od zdejmowania calej konsoli, moze uszczelka szyby, kratka na podszybiu od wentylatora no chyba ze wszystko sprawdziles i to juz ostatecznosc



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 282 gości