ustawianie kanałów radia beta(old)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
opcyy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt lis 15, 2005 23:57
Lokalizacja: Grajewo

ustawianie kanałów radia beta(old)

Post autor: opcyy » pt sty 13, 2006 00:43

stalem sie szczesliwym posiadaczem golfa. Jest w nim te radio lecz nie potrafie ustawic żadnego kanalu. Jak to sie czyni?? Nie wiem rowniez dlaczego nie dzialaja dwa pozostale wyjscia na glosniki bo podlaczylem te same dwa głosniki pod drugie dwa wejscia. Bym byl wdzieczny za pomoc
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
ksionc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: wt paź 04, 2005 13:45
Lokalizacja: Białystok,Bielsk Podlaski
Kontakt:

Post autor: ksionc » pt sty 13, 2006 15:29

nie wiem czy nie pisze głupot ale kanały od zawsze ustawiało sie tak: wybierasz jakąś tam częstotliwość na FM a potem naciskasz i przytrzymujesz klawisz kanału na którym chcesz zeby zapisała ci się stacja, jeżeli wszystko jest ok to powinieneś usłyszeć dźwięk i wtedy możesz puśić klawisz kanału. jeżeli nie chce zapamiętać to znaczy że coś z radyjkiem :sad: a czy przypadkiem to radio nie gra 2x20watt? poprostu kostka może mieć kable do podłączenia głośników ale samo radio nie ma wyjścia. nie wiem czy dobrze piszę. szukałem instrukcji na elektroda.pl ale niestety nie znalazłem. jeżeli będziesz chciał jeszcze o coś zapytać to śmiało pisz :grin:


Mody mode on in one point najn ti di aj endzajn

Awatar użytkownika
opcyy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt lis 15, 2005 23:57
Lokalizacja: Grajewo

Post autor: opcyy » pt sty 13, 2006 23:42

Co do radia to na poczatku ono gralo i napewno dziala wiec napewno piszesz dobrze. Dzieki za pomoc. Jezeli chodzi o pozostale dwa wyjscia to jak byk wychodza z radia 4 kabelki do dzwieku razem z minusami. jak sie przyslucham to jednak slychac jakis szept z pozostalych dwoch wyjsc. Moze akurat te dwie strony sa wlasnie popalone bo watpie zeby byl jakis balans w tym radiu.



Awatar użytkownika
m4yer
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: pt sty 06, 2006 03:24
Lokalizacja: Wakefield
Kontakt:

Post autor: m4yer » ndz sty 15, 2006 18:15

a zobacz czy pokretłem regulacji
radia nie da sie wcisnac albo
wyciagnac i wtedy przekrec
tak jak bys glosniej dawal,
ale juz po wcisnieciu-wyciagnieciu
tej regulacji glośności.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=339775 a to moja furka :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości