Przygasanie silnika podczas skrętu w prawo.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

chans
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 00:43
Lokalizacja: Okolice Gdańska
Kontakt:

Przygasanie silnika podczas skrętu w prawo.

Post autor: chans » czw kwie 29, 2010 13:38

Witam,

Jakiś czas temu padła mi pompa paliwa w moim golfie 1.6 benz (silnik ABU). Przy okazji zakupu nowej pompy (nie z salonu VW) postanowiłem wymienić filtr paliwa (jakiś filtron czy coś). Jakiś czas po tej wymianie zorientowałem się iż gofer ma skłonności do "przygasania" w momencie skrętu w prawo, przy poniżej 10l paliwa w baku (auto nie ma instalacji lpg). Jak jest paliwa nieco więcej to problemu nie ma. Mam wrażenie iż w momencie gdy paliwa jest poniżej "uchwytu na pompę paliwa" gdzieś może się dostawać "lewe powietrze" i przez to jest problem z przygasaniem.

Może ktoś spotkał się z takim problemem i ma sposób na jego rozwiązanie, lub może jakąś sugestie jak sobie z tym poradzić?

Teoretycznie jutro wieczorem miałbym jechać do Drezna, ale w tej sytuacji nieco obawiam się tego wyjazdu.

[ Dodano: 29 Kwi 2010 13:50 ]
Znalazłem na forum info o kwestii o-ring i postaram się to sprawdzić jeszcze dziś. Dobrze byłoby aby to było rozwiązanie.



Awatar użytkownika
Marcin TDI
-Diesel Power-
-Diesel Power-
Posty: 887
Rejestracja: pn wrz 07, 2009 02:45
Lokalizacja: okolice dabrowy gorniczej
Kontakt:

Post autor: Marcin TDI » czw kwie 29, 2010 15:42

chans pisze:Znalazłem na forum info o kwestii o-ring i postaram się to sprawdzić jeszcze dziś. Dobrze byłoby aby to było rozwiązanie.
wlasnie to jest to rozwiazanie. przez niego wlasnie masz ten problem z przygasaniem


MK4 Variant viewtopic.php?f=89&t=562077" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 68 gości