Nadkola

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Golf4ista
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: śr lis 21, 2007 17:14
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Nadkola

Post autor: Golf4ista » śr kwie 28, 2010 13:17

Witam, postanowilem zamiescic taki temat na forum poniewaz nie spotkalem sie jeszcze z czyms takim. Na koncu mojej wypowiedzi zobaczycie fotki z tym zwiazane. Przy robieniu malych zaprawek przy nadkolach musialem odkrecic osłone, to co tam zobaczylem widzicie na zdjeciach :kac: Niemcy nie popisali sie za bardzo robiac tam taki zakamarek ktory idealnie przechowuje pozostalosci po jezdzie..... W moim przypadku raczej nikt tego wczesniej nie odkrecal wiec to sa efekty 12 lat eksploatacji, jezeli nikt tam nie zagladal jeszcze radze popatrzyc co tam sie dzieje bo moze prowadzic to do skorodowania nam nadkola. Aha tam jest jeszcze kanalik odprowadzajacy nam wode ktora splywa z auta - oczywiscie byl zatkany. Ja po oproznieniu tej gliny wyczyscilem tam wszytsko ladnie troche wody z kanalika sie wylalo, posmarowalem tam smarem grafitowym, wieksza jego ilosc polozylem na taka poleczke, aby zbierajacy sie tam piasek, wilgoc, snieg itp. nie dostawaly sie wyzej tylko osadzaly sie wlasnie na nim. Tak na oko to ok.2 Kg na jednej stronie tego bylo :)

Obrazek

Obrazek


+

Awatar użytkownika
majma golf
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 149
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 17:57
Lokalizacja: MALOPOLSKA KGR

Post autor: majma golf » śr kwie 28, 2010 13:21

no sluszna uwaga,warto luknac tam,zrobie to z ciekawosci nawet co umnie siedzi:):)...a tak czysta ciekawosc,skad kolego jestes?? blachy te sama mamy,ja nad zalewem mieszkam....a zawsze to lepiej wiedziec czxy ktos jest z okolic



Awatar użytkownika
Golf4ista
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: śr lis 21, 2007 17:14
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Post autor: Golf4ista » śr kwie 28, 2010 13:24

Popatrzyć nie zaszkodzi :) ja jestem z Gorlic :) kolo Konopnickiej:)


+

Awatar użytkownika
majma golf
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 149
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 17:57
Lokalizacja: MALOPOLSKA KGR

Post autor: majma golf » śr kwie 28, 2010 13:25

na pw ci wysle wiadomosc tu nie bd pisal



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 448 gości