Szyba raz sie otwiera raz nie, pomocy:)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lukasz991
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt lis 17, 2009 21:03
Lokalizacja: Zgierz

Szyba raz sie otwiera raz nie, pomocy:)

Post autor: lukasz991 » pn kwie 19, 2010 23:06

witam mam golfa 3 usa, 96 rocznik posiadam tylne elektryczne szyby i zamykanie z przodu i wyjałem raz ten caly przycisk od zamykania tylnych szyb z panelu wlozylem i tylna lewa szyba raz mi działała raz nie a teraz juz od 2 miesiecy wogole nie dziala to zamykanie z
przodu - podnosnik jest dobry bo z tyłu normalnie guzkiem sie da zamknac i otworzyc/

Drugim moim problemem jest przednia lewa szyba która rowniez wczoraj mi przestała działać tzn nieraz uda sie nią ruszyc i spokonjie otworzyć i zamknać ale dzisiaj ja otowrzylem i po 30 min jzdy nie mogłem jej zamknać dopiero odczekałem jakis czas i znow udalo sie zamknać dodam ze jak nie dziala lewa szyba to guzik sterujący od kierowcy prawą szybą działa tylko w dół w góre nie chce.

Czym to moze byc spowodowane?

z góry dzieki pozdrawiam



Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » pn kwie 19, 2010 23:21

sądzę że problem leży w harmonijkach między drzwiami tzn. w miejscu gdzie kable wchodzą do drzwi, Często właśnie w tych miejscach kable lubią się łamać i występuje właśnie taki efekt opisany powyżej. Sprawdź dokładnie wszystkie kable.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 426 gości