MANTA RS 4500

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
jarnes
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: wt lis 06, 2007 21:31
Lokalizacja: Piotrków / Wrocław
Kontakt:

MANTA RS 4500

Post autor: jarnes » wt mar 09, 2010 22:02

http://www.manta.com.pl/product.php?lan ... 108&Item=0

Ma ktoś jakieś doświadczenia z radiami firmy Manta?


mój GTI

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=164606

Awatar użytkownika
Maciuś01
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: czw paź 26, 2006 17:08
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Maciuś01 » śr mar 10, 2010 13:30

Jakości dzwięku nie uzyskasz nie wiadomo jakiej - i jak to z mantą ostanio bywa jakość to loteria albo będzie chodziło albo padnie raz dwa. Ja bym pomyślał nad czyś sprawdzonym używanym jak chcesz oszczędzać



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » wt mar 16, 2010 15:21

Pewien czas temu szukałem dla siebie radyja bo poprzedni Kenwood dostało nóg i poszło z głośnikami. Bez radia jazda ciężka, zwłaszcza jak się godzinę jedzie do pracy. Kasy nie chciałem wydać za dużo, do słuchania TOK FM nie trzeba za wiele. Wybór padł na LG, najtańsze jakie było w sklepie - około 224 zł - mp3 z pilotem i AUX in, 4x45W. Po podpięciu stwierdziłem ze na słabych słośnikach gra w miarę czysto, natomiast max nie jest zbyt głośny - po co zresztą miałby być skoro radyjo nie uciągnie. Zmieniłem samochód i wraz z nim dostałem nagłośnienie, z przodu jakiś Blaupunkt 3drożny z tyłu w półce 20 cm Magnat Graffitti, radyjo pioneer DEH 3600 mpb. Z ciekawości wpiąłem radyjko LG, które teraz leży w pudełku. I muszę przyznać byłem nieco zaskoczony. Spodziewałem się kiszki a grało w miarę przyzwoicie. Basu może za dużo nie było w niskiej głośności ale gra czysto i niewiele gorzej od znacznie droższego Pioneera. Jest różnica oczywiście ale mniejsza niż się spodziewałem.

Cena LG i Manty jest na podobnym poziomie. Wziąłbym LG. Dokładny model jaki mam mogę podać później.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości