Remont silnika w Golf 3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

natomiast
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 08, 2010 16:25
Lokalizacja: Skierniewice

Remont silnika w Golf 3

Post autor: natomiast » pn lut 08, 2010 16:33

Witam,
Mam Golf 3 kombi z 97 roku 1.8 benzyna. W momęcie zakupu samochód miał 140tyś. Założyłem gaz. Teraz auto ma 210 tyś i silnik jest do remontu. Co waszym zdaniem zrobić? Remontować silnik czy kupić inny? Obecny przebieg jest realny. Dotychczas nie brał grama oleju. Teraz troche bierze ale to chyba naturalne :helm: Chce się poradzić bo jeden mechank zapiewał mi 1500 PLN za remont, drugi stweirdził, że lepiej kupić inny silnik. Tylko jak kupie gorszego złoma niż mam?

Brak mocy. Po wizycie u mechanika okazało się że tylko w jednym cylindrze jest opowiednie ciśnienie 13 a w pozostałych dużo gorzej (w jednym 7 )
Ostatnio zmieniony pn lut 08, 2010 16:55 przez natomiast, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » pn lut 08, 2010 16:52

natomiast pisze:Teraz auto ma 210 tyś i silnik jest do remontu
po czym to stwierdzasz że do remontu ??
natomiast pisze:Remontować silnik czy kupić inny?
Opinie są różne, ja jestem zdania żeby remontować...jak wyremontujesz to wiesz co masz...jak kupisz inny to nie wiadomo czy nie posypie się za jakiś czas (wczoraj ktoś pisał że 200km przejechał autem).
natomiast pisze:jeden mechank zapiewał mi 1500 PLN za remont
Zależy co się stało...jak na prawdę jest do remontu to i tak wszystko wyjdzie po zdjęciu głowicy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości