podświetlenie panelu nawiewu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
damian_piaski
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 786
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 20:52
Lokalizacja: krynica morska-piaski
Kontakt:

podświetlenie panelu nawiewu

Post autor: damian_piaski » ndz gru 13, 2009 17:12

nie działa podświetlenie suwaków- sprawdzony był moj panel w innym golfie oraz panele z innych golfow-sprawne w 100 prc. pokrętełkio predkosci wentylatorka tez dziala. przypomnie ze wchodzą tam dwie wtyczki jedna wlasnie od wlacznika a druga od tego podświetlenia na dwa kabelkii brązowy adrugi niebiesko-biały ktore sa podłaczone. kiedys na chwilke sie ten panel zapalił. bezpieczniki sprawdzilem. gdzie mam szukac tych przewodów- gdzie moze byc problem?

druga sprawa: gniazdo zapalniczki nie jest podłaczone- rozebrałem dolną częśc konsoli (mam mniejszza- nie zachodzi na drązek zmiany biegów) nie znalazłem zadnych przewodów. gdzie znajde przewody lub gdzie ewentualnie podlaczyc gdybym chciał nowe samemu poprowadzic- czy macie schemat jakies wskazówki
-kupilem auto z alarmem- moze elektryk go montujac zabrał te kabelki do podlaczenia jakiejs centralki?

ps. szukałem odpowiedzi na moje pytania ale nie znalałem- jesli cos przeoczylem bardzo prosze o link
dziekuje i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony ndz gru 13, 2009 17:27 przez damian_piaski, łącznie zmieniany 1 raz.


Wrzuć na luz i spójrz na to z lotu ptaka ;)

Awatar użytkownika
forevwers
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 384
Rejestracja: pt kwie 28, 2006 12:53
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Post autor: forevwers » ndz gru 13, 2009 17:18

kolego w mk2 kabel od podsiewltenia jest szary z niebieskim paskiem. jak znajdziesz ten przwod to poprowadz go sobie do panelu. mase mozesz wzaisc z kazdego miejsca w aucie (cala karoseria jestg masa) powinno swiecic ale to ze nie masz tych przewodow jest dziwne. Z tego co pamietam to zapalniczka w mk2 dziala caly czas(bez przekrecania kluczyka) i pod tunelem srodkowym powinienes miec wtyczke. a jesli chodzi o przewod od panelu poszukaj jeszcze raz bo on sie lubi zamieszac z wiazka od radia


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 54 gości