[mk2] wskazówka od temp od razu na maximum???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

adobija
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 10:23
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

[mk2] wskazówka od temp od razu na maximum???

Post autor: adobija » pt lis 25, 2005 20:32

No witam, pisze jeszcze raz

Jestem po wymianie termostatu, czujnika w chłodnicy i wszystko gra,temp wody 95 st, tylko tak jakby czujnik padł, ale czujnik wymieniłem i jest ok, stary też był dobry, otóż czujnik jakby zrobił się bardzo czujny, jak auto jest zimne to jest z lewej strony ale jak ledwo zapalę pokazuje 90 i po ok 3 min wychyla sie na max, zaznaczam ze to na pewno przekłamanie i czujni jest dobry, wszystko wskazuje na to że to wskaźnik w liczniku padł, cz ktoś to już przerabiał, szukam osobnego wskaźnika zeby nie zmieniać licznika, a może da sie to naprawić, proszę o radę. Czyżby jakieś uzwojenie na wskaźniku, padło, można sie do tego dostać, może uleciał jakiś kabelek przy wskaźniku?

Pozdrawiam i czekam na sugestie.


VW Golf 1,6 '87, RF benzyna, a od 29.04.05 GAZ!!!

greg

Post autor: greg » pt lis 25, 2005 21:10

jakby co wskaźnik mam - mogę wysłać we wtorek, a na pewno nie jakieś zwarcie na kabelkach??



adobija
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 10:23
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: adobija » pn lis 28, 2005 18:01

zwarcie raczej nie, idzie tylko 1 kabelek do czujnika i jest ok, od jakiegoś czasu pokazywał mi coraz większą temperaturę, ja myślałem ze mi sie silnik grzeje, zrobiłe cały układ chłodzenia, płyn, termostat, czujniki i nie pomogło a teraz wskazuje max, tak jakby w liczniu padło jakieś uzwojenie, a co do tego wskaźnika, to chętnie wezmę jeśli masz na zbyciu

Pozdrawiam i dzięki

Arek


VW Golf 1,6 '87, RF benzyna, a od 29.04.05 GAZ!!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 342 gości