golf III gti problem z recznym

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MILOSZ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 20:00
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

golf III gti problem z recznym

Post autor: MILOSZ » czw lis 24, 2005 21:57

potrzebuje rady zablokowal mi sie hamulec reczny.. co mam zrobic?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw lis 24, 2005 22:18

Mam to samo. Pewnie linka ci zamarzła, wtedy puści jak się ociepli. Przy tarczy z tyłu linka ma gumowy uszczelniacz, jak peknie to woda dostaje sie do linki. Trzeba to wysuszyć, zalać jakimś olejem albo czymś z silikonem, i zostaje problem z uszczelnieniem - nie znalazłem samej uszczelki w sklepach, zresztą nie wiem czy da się ją nałozyć. Ja owinąłem to taśmą izolacyjną ale działało tylko rok. Dziś kupiłem linkę podróbę za 25 złotych. W sobotę zmieniam.
Druga przyczyna: nie odbija dźwignia do której zaczepiona jest linka przy zacisku. Zdjąć linkę, rozruszać dźwignię, tam jest taka pierścieniowata uszczelka, wlać pod nia płynu hamulcowego strzykawką i powinno grać


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

MILOSZ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 20:00
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: MILOSZ » czw lis 24, 2005 22:23

Dzieki za Pomoc . Jutro Sprobuje . Pozdro



krzysiek1980
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 19:07
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: krzysiek1980 » sob lis 26, 2005 19:01

KOLEZKO JA MIALEM TAK SAMO LINKA ANI DRGNELA U MNIE SIE OKAZALO ZE MIALEM ZAPIECZONE ZACISKI DO KTORYCH BYLA MOCOWANA LINKA TO JEST CHYBA NA TAKIM MIMOSRODZIE -MLOTEK -WD-40 POMOGLO I SMIGA DO DZIS JAK NOWE A TEZ MYSLALEM ZE MAM LINKI DO WYMIANY ZERO KOSZTOW!!!!!!!!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Yahoo [Bot] i 274 gości