[MK3 Wnętrze] problem z pasami bezpieczenstwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mahdi10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sob cze 13, 2009 17:26
Lokalizacja: wałcz
Kontakt:

[MK3 Wnętrze] problem z pasami bezpieczenstwa

Post autor: mahdi10 » sob lis 07, 2009 17:48

prosze o pomoc :) pasy bezpieczenstwa slabo sciagaja jak je wyregulowac
Ostatnio zmieniony sob lis 07, 2009 17:49 przez mahdi10, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
roger18sx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 00:00
Lokalizacja: sanok
Kontakt:

Post autor: roger18sx » sob lis 07, 2009 18:05

ciezko powiedziec czy da sie z tym cos zrobic. ale radze je całkowicie rozwinac i zwinac


VW NA ZAWSZE

Awatar użytkownika
mahdi10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sob cze 13, 2009 17:26
Lokalizacja: wałcz
Kontakt:

Post autor: mahdi10 » sob lis 07, 2009 18:35

a nie ma jakiegos innego sposobu cos rozkrecic wyczyscic no nie wiem



K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Post autor: K@mil_mk3 » sob lis 07, 2009 18:39

musisz dostac sie do zwijaka... czyli musisz zdjać plastik pod pasem.. i wtedy zobaczyc co sie dzieje... moze byc tak ze jest pas zwiniety :P


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

Awatar użytkownika
mahdi10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sob cze 13, 2009 17:26
Lokalizacja: wałcz
Kontakt:

Post autor: mahdi10 » sob lis 07, 2009 18:47

nie chcialbym czegos popsuc dlatego mam prosbe czy mozna by bylo szczegolowiej co mam sciagnac po kolei ??
Ostatnio zmieniony sob lis 07, 2009 18:57 przez mahdi10, łącznie zmieniany 5 razy.



KrzysiekosH

Post autor: KrzysiekosH » sob lis 07, 2009 20:17

Witam
a jakie masz pasy zwykle czy pirotechniczne ( mają dodatkowo doczepiony długi pojemnik).

Powiem tak ja mam/miałem zwykłe słabo się zwijały i jeden zabrudzony chyba wazeliną czyli śmierdział, jak go rozebrałem to tak teraz leży w pudełku a skończyło się kupieniu nowych i mi się trawiły pirotechniczne przód 2szt- 80 zł. rozebrać łatwo ale ten zwijacz strasznie upierdliwy, naprawdę trzeba umieć go złożyć.

pozdrawiam



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob lis 07, 2009 20:42

Można pas wykręcić, wyprać, można nawet naciagnąc mu spreżynę ale to robota dla złotej rączki, opis jest na forum. Nie wiem, nie zachęcam cie do tego skoro masz problemy ze zdjęciem plastyków, przecież to wszystko widać na wierzchu jak na dłoni. Spreżyna pasa jest pod plastykową pokrywką mocowaną na plastykowe zatopione kołki, trzeba je wydłubać, odciągnąc pokrywke minimalnie na tyle tylko żeby mozna było ją przekręcić ze trzy razy w koło naciagając sprężynę. Jak odciągniesz pokrywke za mocno spręzyna wypadnie i sie rozwinie, wtedy trzeba na nowa ja umocować w pokrywke i kręcic naciągając około 20 razy. Wyjety zwijak da sie rozwinąć tylko w pozycji takiej jak jest w aucie pionowej bo ma blokadę. Z tymi info dasz moze radę, ale mozna się -ostrzegam - wkurzyć przy tym naciaganiu spreżyny
Ostatnio zmieniony sob lis 07, 2009 20:44 przez Paweł Marek, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 400 gości