zawieszenie do gti

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

krynek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 04, 2005 21:16
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

zawieszenie do gti

Post autor: krynek » pt lis 11, 2005 20:11

Witam.Od niedawna jestem posiadaczem Golfa 3 2.0 GTI.Chciałbym zmienić w nim zawieszenie.Mam w tej chwili bardzo niske i twarde a to mi nie pasuje.Czy może mi ktoś polecić co założyć żeby było nieco bardziej"miękko"?Przeglądam różne ogłoszenia(m.in.Allegro)no coś tam jest ale ale jak miękkie to znów nie do gti.Czym się różni takie zawieszenie od standardowego?Czy to są inne wymiary?Czy mogę śmiało kupić sprężyny które w specyfikacji pasują do każdego golfa tyko nie do gti?Rozumiem że muszą być twardze bo to moc,prędkość i takie tam,ale ja chcę miękko...Pomóżcie,wyślijcie jakiegoś linka jak coś macie.Pozdrawiam K. :prayer:


krynek

mortas
Fuel is my Blood
Fuel is my Blood
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 03, 2004 01:48
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: mortas » pt lis 11, 2005 20:15

Za chwilę pewnie ktoś i tak będzie chciał się z Tobą zamienić na serię! Poczekaj...


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=47926]>>MOJA BYŁA LALECZKA<<[/url]
[url=http://avatars.jurko.net][img]http://img1.jurko.net/avatar_14129.jpg[/img][/url]

www.konstel.webs.com

Awatar użytkownika
el golfo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: śr lis 02, 2005 19:15
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: el golfo » pt lis 11, 2005 20:46

Witam.Najlepsze wyjście z sytuacji,to zakup sprężyn tzw.progresywnych są lepsze od oryginalnych,obniżają przeważnie auto 30mm,i naprawde nie odbiegają prawie komfortem od oryginału.Ja tak zrobiłem,i jestem naprawde zadowolony,i na dodatek mam opony 205/45R16.GTI to GTI musi jeżdzić i wyglądać.Takie sprężyny utwardzają sie dopiero kiedy dochodzi do przechyłów.Jest to super kompromis na nasze drogi.



wojteks
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 701
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 18:24

Post autor: wojteks » pt lis 11, 2005 21:48

ja tam wymieniłem obniżone zawieszenie ze sprężynami progresywnymi na standard dla GTI które jest niższe i twardsze od serii (przód gazowe Kayaby, sprężyny zamienniki oryginałów pod GTI)



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » pt lis 11, 2005 23:42

fabryczne zawieszenie GTI jest trochę twardsze i niższe od serii o ok. 15-20mm.....i jak chcesz mieć naprawdę komfort to właśnie takie coś polecam założyć....żadna sprężyna sportowa nie da takiego komfortu jak fabryczna....nawet jak będzie progresywna, pozatym teraz praktycznie wszystkie są progresywne....rzadko się spotyka linearne sportowe....

jak masz kompletny sportowy kit teraz założony to może ktoś faktycznie się z Tobą zamieni na serię.....;)


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 377 gości